şükela:  tümü | bugün
  • yakında olacak olandır.

dün gece türkiye kupasını müzesine götüren kupa canavarının, türkiye ligi şampiyonluğunu da ilan ettikten sonra türkiye süper kupa finalini mantıken kendisiyle oynaması lazım. win-win durumu. artık yedeklere karşı as takım mı çıkarır, karma 2 takım mı kurup oynanır bilemiyorum. bir galatasaraylı olarak; süper kupa finalinde galatasaray ile karşılaşacak olan galatasaray'a başarılar dilerim.

edit: sezon ortası 'hakemler de insan hata yapabilir' diyen 17 kulübün temsilcileri gelmiş hakem diye ağlıyor. ne ekersen onu biçersin, siz ektiniz bu hakemleri, iyi oynayıp o savunduğunuz hakemleri de yenseydiniz, siz olsaydınız şampiyon. biz şampiyonuz tebrik edin, önümüzdeki sezona iyi hazırlanın belki siz de şampiyon olabilirsiniz.

edit 2: zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

edit 3: dolarla euroyla ne alakası var şurda güzelce laf sokup eğlenmenin? enflasyon yüzde bilmemkaç olmuş diye maç da mı izlemeyek? iki takılmayalım mı yani kümecilerle tinercilere? dolarla alakalı üzerime düşeni yapıp gidip oyumu kullanıyorum. böyle yönetilmeyi tercih edenler düşünsün doları euroyu bana ne amk.
  • böyle bir durumda bile hakem yardımı olmadan kazanamazlar...
  • hahahaha @2 silkmiş.
    bu kadar kayırmayla olması normal durum. kendi kendinize oynayın siz!
  • dolar olmuş 6 tl, euro neredeyse 7 tl olmuş, 22 euro olan gümrük muafiyeti kaldırılmış her üründen vergi alınır olmuş, 2008 yılında kaldırılan kambiyo vergisi hayatımıza geri girmiş, mb'nin bilmem nesi hazineyse geçiyor filan derken ülke ekonomisi yangın yeri alev alev yanıyor.

lakin yurdum dalyaraklarının en büyük derdi galatasaray galatasaray ile kupa finali oymasın, kuşlar ağlasın, fenerbahçe küme düşsün, beşiktaşlı tinerciler zırlasın, beyoğlu yosmaları hoplasın filan olmuş.

kafatasınızın içine beton dökülse taşıdığınız beyinlerden daha etkili çalışır.
  • maçın hakemi de galatasaray olursa, tadından yenmez ama ha dur zaten hakemler galatasaraylı.
  • bu durumda sahada iki tane orta hakem olması gerekir. iki oyuncu tarafından da seçilmiş sub-zero gibi mavi ve kırmızı şeklinde.
  • karsilikli penaltilarla gececek maca delalet eder. en cok penalti alan kazanir.
    ha unutmadan diagne penalti yuzunden sinan gumusu dover, fatih terim'i de dover hatta. penalti cok onemli.
  • maçta 3 penaltı 2 kırmızı kart galatasaray aleyhine verilecektir.
    sonra hasan şaş, hasan şaş'ın annesine küfretti diye hasan şaşın saldırısına uğrayacak, maç sonu da fatih terim'ler medya üzerinden birbirlerine laf sokacaklar.

not:kümespor
  • bi de organize olup gelmişler "ilk 6-7 entryi alırsak haklı çıkarız" falan demişler sanırım. ağlayın yavrum. ağlayın evladım.
  • napalım yani dolar 7 lira olduysa, ekonomi almış başını gitmişse, hayat sadece siyaset mi açıkçası çokta sikimde yani.
    bir tane oyum var giderim atarım onu da sayarlarsa sayaarlar, geçen seferkini saymadılar, yapabildin mi güzel kardeşim herhangi bir şey. gideceksin yine zike zike sandığa verdiğin oyu tekrar vereceksin. artık nolacak allah bilir, dünya da hiç bir ülkede azıcık zeka sahibi bir millette yaşanmayacak şeyler yaşanıyor; o hain , bu şerefsiz , o göt bu bilmem ne?

belki sizin için önemlidir? belki değildir ama bu sene galatasarayın üzerine oynanan oyunlar, başakşehir’i hem kendi sponsorları, hem galatasarayın rakiplerinin şampiyon yapma mücadelesi, göztepenin, başakşehiri yenip mustafa kemalin askerleriyiz tezahuratlarıyla stadı inletmesi, tvlerde, veya başka platformlarda göremeyeceğiniz ayarlar bunlar.

futbolu seviyoruz, galatasaraya aşığız, dolar 7 lira olmuşsa berat albayrak yetkili. ona tepki göster götün yiyorsa twit at dalyarak. burda tuttuğu takımla ilgili entry girenler senin zevklerinden dolayı dalyarak olduğunu düşünmüyorlardır bence. ama bu senin dalyarak olmadığın anlamına gelmez.