şükela:  tümü | bugün
 • son zamanlarda vardı ama son video paylaşımlarıyla acayip ayyuka çıkan sansürleme durumu. adamın hain terör örgütüyle iç içe yaşamış olması ülkenin gördüğü en iyi forvetlerden birisi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ülkedeki kupaları falan geçtim herifin olduğu kadro dünyada yenmedik takım bırakmamış. tabi diğer taraftan sansür uygulamadığında karşılaşılacak hukuki sorunlar da var. ayrıca bu fetö şerefsizleriyle omuz omuza yürümüş ne isimler var şimdi rahat rahat takılıyorlar. problem bu sansürü uygulayanlarda mı yoksa baskıyı uygulayan sistemde mi bilemedim. son olarak hakan şükür de twitter'dan trip atıyor bu duruma. buradaki hukuk sistemine çok güveniyorsan gel yargılan kardeşim o zaman. buradaki kulüp yöneticilerine veya çalışanlarına ne baskı yapıyorsun aklın sıra? montajı yapandan tut o departmana elektriği veren adama kadar yargılasalar sen mi kurtaracaksın? gel aklan madem temizsin.

  alttaki cahil arkadaşa cevaben edit: yurtdışında kazanılan başarıları ve dünya kupası 3. lüğünü de bu kadro aldı arkadaş. fanatizmin en kötü yanı bu, insanları cahilleştirmesidir. bu işleri yapanlar da insan koskoca nba'in maçları yayınlanmıyor bu ülkede nasıl hakan'ı yayınlasınlar? bu herifler kadar uğur boral'ı emre belözoğlu'su bekir'i enes kanter'i de fenerbahçe'den. böyle bağnaz ve düz nasıl bakılır bu olaya? unutmayın ki bu hain terör örgütü başarılı insanlarla temasa geçiyordu, temasa geçtikleri başarılı olmuyordu. öyle olsa bir önce yazdığım global başarılar gelmezdi. siz o dönemde şu zaferleri kazanan takımın kompleksiyle eziliyorsunuz başka bir şey değil.
 • videoyu izleyince çayı püskürttüm. hala gülüyorum. gs formasıyla avrupada en çok gol atan futbolcu videoda yok ahahaha. siz busunuz işte. aciz, ezik, sünepe bir camiasınız. efsanelerinize sansür uygulayacak hale gelmiş bir camiasınız.

  misal ben, senelerce takımımı ikinci ligde izlemeye razıyım, şöyle bir rezilliği yaşamaktansa. aldıkları onlarca kupa var ama kimsenin gözünde bir itibarları yok, kalmadı. o kupaların hangi yollarla alındığı herkesin malumu çünkü. kupalar sizin olsun kardeş.

  fenerbahçe sevgisinin adı konamaz ne kupa büyüklüğü ne şampiyonluk. çok şükür. iyi ki.

  not: özelden küfür edenler mi dersin, gerekli mercilere hakkımda suç duyurusunda bulunanlar mı dersin ahahahah. kudurun.
 • malzemecileri sözlüğe alırsanız sözlük bu gibiler yüzünden bok çukuru haline gelir işte.
 • yiyor mu büzüğünüz, hakan şükürlü şampiyonlukları iade etmeye?

  hayır mi? o zaman boş yapmayın.

  tanım: eski bir fetbolcu
 • olayın galatasarayla ne alakası var devlet kararı bunları yayınlamayacaksınız veya ismini sansürleyeceksiniz. trt'de 2002 dünya kupası belgeseli izlediniz mi spikerin ismini söylediği yerleri kesmişler. şükürün gol attığı milli maçları göstermiyorlar. takımlarıyla gururlanan arkadaşlar sahi siz 15 temmuzdan sonra uğur boralın oynadığı 2007-2008 şampiyonlar ligi maçlarını sansürsüz gösterebiliyor musunuz? cevabı biliyorum da bir de sizden duyalım
 • ne komik seyler oluyor yahu. simdi hakan sukur'u sansurleyince fetoya tepkimi verilmis olunuyor? ulan hukumetin alayini sansurlemeniz lazim o halde. hepiniz oradaydiniz!!!
 • keşke sadece futboluyla tanısak, savunsak.
  adam hem yaşadığım şehirden, hem göç edilen topraklardan hemşerim. en çok ben savunmak isterim.

  ama sen türkiye cumhuriyetinin kurulduğu günden itibaren düşmanı olmuş nurculuğun devamı olan fetönün içinde yer alıyorsan, attığın golün de aldığın başarının da zerre önemi yok.
  terörist, teröristtir...
 • hakan şükür'ün videoda olmaması üzerinden fenerbahçe'nin ne kadar büyük olduğunu gören denyoları gösteren durumdur.

  herifin takımı feto yargıçlarıyla top oynayıp dostluklarını kutluyor sonra aynı yargıçlarla bozuşunca o yargıçlar bunların şikelerini pazara döküyor... boka batmış ve uefa nezlinde itibarı beş paralık bir kulüp oluyor ama herif burada geliyor iyi ki fbliyim böyle acizliklerimiz yok diyip övüyor...

  övün yavrum övün sen.