şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rezalet gibi rezalettir. yıllardır ağızlarından ve götlerinden liverpool'u düşürmeyen galatasaraylılara sözüm o ki, ben şahsen toki arena'da kendi seyircim önünde 6 posta yemektense liverpool gibi bir dünya devinden deplasmanda 8 yemeyi 10 yemeyi tercih ederim. bu da size kapak olsun himmetçiler.

edit: üstelik o maçta iyi gün taraftarı dk 60'ta stadı boşaltmıştı. hahahahaha. burdan pensilvanya'ya kadar güldüm amk.

edit2: biz real madrid'i daha sonra yenmiştik diyen cinconlar, e biz de liverpool'u inönü stadında sikertmiştik üstelik bir iki sene önce liverpool'u eledik intikamını aldık. beyni fetöden bulanmış beyinlerin bilmemesi normal.

edit3: şu entryde (bkz: #86588495) bana alenen küfreden zat-ı muhterem gerekli yerlere iletilmiştir. erkeksen silmezsin bu entryi hadi bakalım.
  • (bkz: yazık lan)
  • nerden saldıracaklarını bilmiyor kanatlılar.

önce realle maç yapın sonra konuşun beyin artıkları sizi.
  • dinamo kiev'den 6, liverpool'dan 8 yiyenlerin olduğu yerde az bile yemiştir, zira kendileri bi 10-15 yerdi herhalde :d
  • daha önce iç sahada real madrid'i 2 kere yenmiş, 1 kere de tarafsız sahada elinden kupa almış olduğumuz düşünülürse, çok da önem arz etmez.

tam da benfica maçı öncesinde nereden geldi aklına sincap?

korkuyonuz di mi lan?
  • "verse sikmez misin?" mottosuyla o muhabbetin sonlanması gibi düşün.
    "liverpool 8-0 yenilmedin mi?" denildiğinde deep throat yapmışlar gibi ses çıkartma sus bitir işte. zorlama daha neyin derdindesin?

hayır uluslararası maçlar üzerinden ülkemiz kulüplerine yüklenmek doğru gelmiyor ama illa zorluyorsunuz.

bende istiyorum beşiktaşı fenerbahçeyi avrupa maçlarında destekleyeyim milli duygularımı kabartıyor bu durumlar.
    ama tam maçı izlerken böyle dallama başlıklar geliyor aklıma.

benayoun, crouch... 8 oldu.

not : sexepalitesi yüksek arkadaşlarımızdan deep throat düzeltmesi geldi teşekkürler kalp kalp kalp gülücük
  • galatasaray’ın beşiktaş’ı inönü’de 6-0 yenmesi
    (bkz: https://m.youtube.com/watch?v=ecevt90a5eu)
  • en azından real'den yedik. dinamo kiev'den ya da leeds'ten yeseydik nolurdu kimbilir?
    dedirten başlık.
  • liverpool gibi dünya devi vs real madrid