şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • en son 4 veya 5 yil once 2-1 olarak vuku bulmus olay.

  tarih dersi: iş bu entry ilk girildiğinde başlığın 20 küsürüncü entry’siydi.
 • örneklerinin aslında hiçde az sayıda olmadığı bir olaydır bu. en son sanırım 99 aralıkta 2-1'lik bir skorla bir lig maçında bariz hakem katkılarıyla** şahid olunmuş, o tarihten beri oynanan biri türkiye kupası olmak üzere 4 karşılaşmadan da fenerbahçenin galip ayrılması sebebiyle bir daha vukuu bulmamış bir olaydır bu. hatta beraberlik bile mevzu bahis olmamıştır.
  diğer taraftan fenerbahçe ise ali sami yen stadında en son 2000 mart yada nisanında samuel johnson'un attığı biraz şanslı bir golle galibiyet kazanmıştır. ondan sonra oynanan 2 lig maçında ise bir beraberlik ve bir yenilgi almıştır. bu sezon kadıköyde 6-0 gibi abartı bi skorla rakibini yenen fenerbahçe'nin bu maçın rövanşında ali sami yen'de alacağı skor ise merak konusudur
 • zor olabilecek bir durumdur nitekim evvelki sene derbi öncesi kadıköy'de fenerbahçe'nin son 10 yılda en çok galibiyet aldığı takımlar arasında 1.sırada gaziantep 2.sırada galatasaray vardı. fenerbahçemiz geçen sene de antep ve galatasaray'ı kadıköy'de mağlup ettiğine göre istatistik değişmeyip son 11 yılda fenerbahçe'nin en çok yendiği takımlardan biri galatasaraydır. beraberlik bile alması zor görünen galatasaray'ın bir sürpriz yapması beklenmiyor ilerleyen yıllarda da. genelde aleyhinde kötü birşey gören taraftar suserların entryleri kötüleme huyların şikayetçiyim. sevgili galatasaraylı arkadaşlar istatistikler böyle diyor ve bende gerçeği yazmış blunmaktayım.
 • galatasarayli taraftarlar icin sevindirici bir durumdur. haa bir de özellikle bu sezon fenerbehcelilerin en cok korktuklari seydir. bir de galatasaraylilarin olasi farkli bir galibiyet sonrasinda yillarca o skora gönderme yapan pankartlar ya da tezahüratlarla avunmayacaklari da bir gercektir.
 • (bkz: ütopya)
 • % 33,33 ihtimalle gerçekleşmesi olası hadise. kalan diğer ihtimaller ise, % 33,33 ihtimalle fenerbahçe'nin kazanması, %33,33 ihtimalle de maçın berabere bitmesi şeklinde sıralanabilir...

  tamam ben fenerbahçe'liyim ama top ta yuvarlak. kabul etmek lazım...
 • (bkz: ac tavuk)
  (bkz: ruya)
  (bkz: dari ambari)*