şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1354 entry daha
  • fener her sene bal ile hakem ile yeniyormuş. aslında her maç gs daha iyi oynuyor, galibiyeti kaçırıyor. en basiti geçen sene hakem yalandan verdiği bi kırmızı karta ek bi kaç kırmızı kart daha verse kazanırdı. ama işte, hakemden yeterince verim alamadığında zorlanıyor gs. bu sene işi sıkı tutuyorlar galiba. "bi hafta" önceki maçtan itibaren hakemlerin nasıl gs'yi doğradığını vurguluyorlar. bakalım ne kadar işe yarayacak.
  • galatasaray bu sene 3 fark ve altı bir skorla yenilirse kendini başarılı saymalıdır, bakın galibiyeti geçtim, beraberliği geçtim, 3 fark ve altı bir mağlubiyet diyorum. hatta es kaza gol atar, 2-1, 3-1 falan yenilirlerse mecidiyeköy’de tura çıkmalılar sevinçten, köprüye galatasaray bayrağı falan da asabilirler, o derece kesin bazı şeyler.

not: atiba.
  • bu sene de yenemezsek artık hiç olmaz bu iş
  • fenerbahçe karşısında ezik galatasaraylı taraftar temennisidir
  • sahasında kupa kaldırmasından daha önemli değildir.
  • bu sene olmasini istedigim. zaten yine bok gibi bir sezon oluyor, ersun sicip siviyor, guzel bir tuy dikme olur diye dusunuyorum. boylelikle yok seri devam etti, etmedi bilmem ne de biter, herkes huzura erer.
  • emre yok, gustavo yok, rodrigues yok, muriqin formu düştü, 3 haftada da puan kaybetmişiz moraller bombok. bu sene de yenemezseniz siktirolup gidin amk.
  • en son fenerbahçeyi kadıköy'de yendiğimiz maçı üniversitede,bursa kültür parkta izlemiştim. bazen hakemle bazen şansla vb yenemedik. hiç sorun etmedim. çünkü o zamandan beri hep onları geçtik, onların tek tesellisi ise galatasarayı yenmek ya da yenilmemek oldu.
    bir gün yeneceğiz ama önemli olan şampiyonluk. ayrıca bir şey daha var. fenerbahçe ne zaman bizi yenmek zorunda olsa o maçı yenememiştir. örneği süper finalde 0-0 bitti. 20 yılın hepsinde yenil o yıl yen al sana şampiyonluk.
  • 2000li yıllarda henüz 1 kez bile gerçekleşmemiş olay.
  • bundan 10 yıl öncesine kadar kafaya takardım ulan bu sefer yeneceğiz diye kötü kötü ederdi fener bizi hayata küserdim bünyem alıştı artık derbi haftasına girdik içimde gram heyecan sabırsızlık yok eski rekabetler daha iyi gibiydi içerde dışarda fener bizi yenerdi yenileceğimizi de hissederdik ama yine de maçı beklerdik şu an hiç derbi modu bile yok bende.
67 entry daha