şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • bazı yarrak kafalılar her sene olduğu gibi bu sene de umutlanmış. fener’in ölüsü alayınızı siker. hayal kurmayı bırakın kaç yaşında adamlarsınız amk.
  • fenerbahçeli kimliğimi bir yana bırakıp objektif olarak değerlendirmem gerekirse galatasaray eğer şu fenerbahçe'yi saracoğlu'nda yenemezse bir daha hiç yenemez. bu kadar kötü bir fenerbahçe, kadro kalitesi vasat bile değil. lig bitti; daha takımdaşlık olgusu yeni yeni gelişiyor. galatasaray ise son şampiyon. ligde 2. ler ve başakşehir hata yaptı mıydı ensesine yapışacaklar. fenerbahçe'ye göre çok iyi top oynuyorlar.

şu şartlarda galatasaray eğer kazanamıyorsa yavuz selim köprüsü'nden kendini aşağıya atsın. daha da bir şey demiyorum.

not: olası bir kayıp durumu ali koç ve onun planlama dahisi(!) kankisi damien comolli'ye yazar. hem de ne yazmak... taraftar zaten çok dolu. umarım olmaz.
  • wesley sneijder bugünkü maç için verdiği röportajda; "sahaya çıktığımızda bir şeyler oluyordu. kendimi kötü ve güçsüz hissediyordum." dedi. galatasarayımızın oyuncularına -ne kadar iyi olurlarlarsa olsunlar- kadıköy'de bir şeyler oluyor. o yüzden o sene bu sene desem de bugünkü maçta beraberlikten öteye gitmemiz zor görünüyor. gönlüm "1-0 olsun bizim olsun" diyor. umarım talihsizliğimize bir son veririz.
  • bu senede olmamış ve bizi şaşırtmamış olay.
  • çoğu galatasaraylının şampiyonlar ligi ve avrupa ligindeki sonuçlar kadar umursamadığı durum. bizim vizyonumuz derbi maçlarında galip gelmek değildir. zaten bu yüzden yıllardır avrupa kupalarında kötü oynayıp yenilgiler almamıza üzülüyoruz. isteyenin vizyonu derbi kazanmak olsun, bizim vizyonumuz farklıdır.
  • vizyon farklılığından dolayı mümkün olmuyor sanırım. *maç sonrası ağlamalarınızı görmesek inanacağız önemsememenize.

https://www.youtube.com/watch?v=_cxzooxtdqg
  • bir galatasaraylı olarak gerçekleşirse mutlu olacağım ama mantıklı düşününce olmamasını istediğim durum. çok ciddi söylüyorum; yeni vizyoner beyefendi ile ufukta öyle bir baş aşağı durumu görünüyor ki bu kadıköy'de yenilmeme muhabbeti 3-5 hafta nefes aldırır da, ezeli rakibimiz biraz düzeltir kendini belki. yoksa gidişat vahim.
  • bu sene de bu iş yaş kedicikler. belki başka bahara.

tahminim bundan uzun yıllar sonra bir kupa maçında penaltılarla yenebilir, normal süre içinde çok zor.
  • dünyanın en kısa fıkrası :)