şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • pes'i kapatıp yatarsın daha sonra.
  • yenemeyelim sıkıntı yok seneye de güzel fikstür versinler kupa kaldıralım yine orada. ışıkları kapatmak yok ama bak.
  • olmayacak olayları olmuş gibi gösterme sanatına hayallerde yaşıyor bazı ibneler denir.

not:bejeke
  • ve sonra uyanması.
  • (bkz: o sene bu sene) olmasın boğa gibi aniririm. bu sene fenerbahçe o kadar kötü ki fark bile yiyebilir bence. futbolculara biraz yapı yaptiraydiniz hepsi küçücük. yapılı uzun boylu adamlarla çıkarsa gs fark atar. tarihe de bir anektod düşeyim istedim.
  • sonuçta bu seri eninde sonunda bozulacak ama ne zaman kimse bilemiyor doğal olarak. kişisel fikrim bunun olacağı zaman fenerbahcenin favori olup, gerçekten iyi futbol oynadığı bir donemde gerçekleşeceği yönündedir. yılların verdiği güvenle ve iyi futbolun rehaveti ile galatasaray seriyi bozacaktır. o sene bu sene değil bu yüzden. bir de cidden adil bir yönetim olması lazim bu koşullar altında her iki taraf için de bu zor görünüyor.
    adettendir
    not: mayislarbizimspor
  • aklım hala baros’un üst direğe takılan topunda...
  • 10 tane emre akbaba ile çıkarsak belki.. onun ötesi serin hikaye..
  • fenerbahçe'nin on yıldan fazladır şampiyonlar ligine katılamadığı ve altı yıldır şampiyonluk görmediği düşünülürse oldukça önemsiz ve gündelik bir detay.

edit: fenerbahçeliyim klişesine düşmemek için yazmadım ancak yobaz fenerbahçelilerin mesaj yağmuru yüzünden yazıyorum.

arkadaşlar, gerçek bu. aptal olmayın. yarın bir gün hasbelkader galatasaray kadıköy'de galip gelse yaşayacaklarınızı düşünün. onlara karşı ileri süreceğiniz hiçbir argüman kalmayacak. :)

ben iyi futbol oynayarak şampiyon olayım, avrupa'da boy gösterip başarılı olayım ama isterse galatasaray her sezon beni yensin. ne önemi var allasen.