• bu sene gerçekleşmeyecek olaydır.
  • gs bizi bu sene kadıköy de yensin de bari hem onlar hem biz hem de türk futbolu rahatlasın. en azından biz fenerbahçeliler de " kaç yıldır bunlara yenilmiyoruz bak burada ehehe" diye boş boş övünüp durmasak. adamlar bizi yenemediği o dönemde türkiye de kaç kupa kaldırdı. avrupa şampiyonu oldu. biz de hala gs bizi yenemiyor diye övünmeye devam edelim. ben gs yi tt arena da 30 sene yenmemeye ama 20 lig şampiyonluğu iki tane de avrupa şampiyonluğu kazanmaya razıyım.
  • yense 'anca 20 yılda bir yenersin', yenilse '20 yıl mı oldu, oha fenerbahçe' ifadeleriyle her türlü dalga geçilecektir, ytd.
  • beraberlik benim için iş görür. galatasaray feneri kadıköy'de yenerse, adamlar yeniden yapılanmaya girerler ve başımıza bela falan olurlar. adamların ellerindeki en büyük ve tek başarıyı ellerinden almak doğru değil! bununla birlikte fenerbahçe'nin bjk ve başakşehir'den de puan alması lazım. aziz başkan olacaktı şimdi hepsinden puan alırlardı, değerini kimse bilemedi o adamın.
  • fenerbahçe'nin düşmemeye; galatasaray'ın ise şampiyonluğa oynayan birer takım olmaları karşısında bu sene gerçekleşmesi pek muhtemel hadisedir.

not: azizbaşkanspor
  • sıkı galatasaray'lıyım ama yok arkadaş, şampiyonlar ligi kupasını getiririz ama feneri kadıköyde yenemeyiz. boşverin bu hayalleri
  • asıl fenerli dostların gönlü rahat olsun, bu maçı kazanmamızın ihtimali yoktur. bir 20 sene daha bekleriz acelesi yok.
  • uefa kupası>feneri kadıköyde yenmek(2-3 farklı)>şampiyon olmak,
    bu seneki öncelik sıralamam bu şekildedir,

normalde şampiyonluk her türlü galibiyetten daha önemlidir fakat bu sene beni mutlu edecek şeylerin önem sıralaması değişti..
  • hah, başladı gene muhabbet. yenmiyoruz arkadaşım, biz böyle iyiyiz, bi 10 yıl daha yenmeyelim ama hep şampiyon olalım.

tanım: bu yıl da olmayacak olan yengidir.
  • kümede kalmak adına alacağımız bir yara daha. bu sezon artık bu tarz şeyleri düşünecek halde değiliz ne yazık ki :/
hesabın var mı? giriş yap