şükela:  tümü | bugün
  • şurada görülebilecek penaltıdır:

https://twitter.com/…tatus/1128396266986180608?s=19

penaltıyı veren şahıs şu an mhk başkanıdır.

bu penaltıyı veren adam başka neler neler vermiştir düşünün sadece!

gerizekalılar için ekleme: lan tamam fetö himmetle dua ile galatasarayı ayağa kaldıracağız dedikten sonra olmasını da geçiyorum bu penaltıyı veren şahıs mhk başkanı diyoruz lan. buna penaltı diyenler zaten tipik ezik gsliler. ağlaya ağlaya kazanmayı sevenler. sayfalarca hakem hatası koyuyoruz önlerine çık çıkmıyor. son 2 haftada nasıl kollandıklarını da görmezden gelip hala üste çıkmaya çalışan adamlar bunlar. bizim 2 hafta önce 7 attığımız rizeyi (ki rize iyi oynadı gene de) ancak hakem hatasıyla yenebilecek kapasitede herifler.

19 mayıs 2019 galatasaray'ın katledilmesi başlığı açabilen karaktersizler. al bak sayfalarca yazdık çizdik: (bkz: #89977829)

başkanları da bunlar gibi. aleyhlerine yapılan hatalar kat ve kat fazlaymış. lan gerizekalı o zaman nasıl lidersiniz? hakemleri de mi yendiniz sahada top oynayarak diye sorarlar adama. daha iki hafta önce emre akbabanın adamın kafasına attığı tekmede kırmızı kart yok diyenler emre akbabanın şanssız bir pozisyonda arkadan gelip ayağını sokması sonucu faul bile olmayan pozisyonda rakibe kırmızı verilmesine seviniyorlar.

sayfalarca yazarım da değmezsiniz...

mesaj kutusu editi: mesaj kutusuna ağlamayın arkadaşlar boşuna. varsa lehimize hatalar buyrun koyun. biz sizinkilerden video klip yapıyoruz artık. bu kadar da yüzsüz olmayın lan.

son olarak bu sezon başında maçın hakemi cüneyt iken ve var odasında görüntü izleme olanağı varken verilmeyen şu penaltıyı bırakıyorum ki ne kadar art niyetli olduklarını görün bu arkadaşların. basit bir hakem hatası diyen varsa yazsın. ama özelden değil buradan yazın özelden yazınca çok ezik gözüküyorsunuz*:

https://mobile.twitter.com/…tus/1036363670379483137

sakin lan editi: 3-4 sezon önce biz tottenham'ın üstünde uefa grubundan çıkarken, liverpool'u elerken, arsenalden 2 maçta 1 gol yemişken ( (siz iki maçta 8 gol yediniz aynı sezon) siz 19 gol yiyerek ve 1 puanla şampiyonlar ligi tamamladınız. neden lan o zaman? buna rağmen o sezon gene türkiye de şampiyon oldunuz. avrupada rezil ettiniz bizi. ama gelip burada şampiyon oldunuz. nasıl yaptınız açıklayın o zaman. türkiyede şampiyon olurken avrupada 26 maçta 2 galibiyet gibi rezil bir performans nasıl oluyor? avrupa bağımsız bir ölçektir benim gözümde. buradaki satılık yorumcular yada satılık hakemleri baz almam ben.

ayrıca son kez yazıyorum; o penaltıyı veren şahıs mhk başkanı diye bağdaştırıyorum. o küçük kafanıza sokun bunu.
  • penaltıdır.
    http://tr.beinsports.com/…aber/iste-penalti-ani-137 en azından bundan daha çok penaltıdır.

edit: https://www.youtube.com/watch?v=bzmhjnnnl0g bu linkteki penaltılarına da göz atmanızı öneririm. hem daha yeni tarihli. (bkz: 4 nisan 2004 galatasaray beşiktaş maçı)
  • öncelikle hareket net penaltıdır. pozisyonda topa yatan değil arkadan kontrolsüz şekilde şarj yapan kocaelili topçu faul yapmaktadır. ayrıca üst üste 2 yıl nasıl şampiyon yapıldıkları ortada olanların ne denli gergin olduklarını ortaya seren penaltıdır da.

adam sabahın köründe 22 yıl öncesine gitmiş yahu şaka gibi valla. galatasaray bu kadar mı kimyanızı bozuyor lan.

neyse fazla ağlamayın. daha 2 maçta 2 kupa alacağız gözyaşlarınızı o zamanlara saklayın biraz da hahah :)
  • ulan 22 yıl öncenin olayı ama o günkü maçın hakemi şuan mhk'nin başında ve penaltı ile ödüllendirdiği şahıs şuan fetö'den firari türkiye'ye giremiyor. kapiş?
  • milattan önceye gitseydin delikanlı, tiner yakıtın mı yetmedi?
  • gerek kendi takımım gerek rakip takım olsun, futbol için çıkıp ağlayan, karşısındaki insanlara küfür eden, acıma ve empati duygularını sıfırlayan insandan kimseye hayır gelmez.
    daha güzel bir hayat için böyle tipleri hayatınızdan çıkartın mümkünse.
    bu ligde büyük takımlara kıyak geçiliyor bu bilinen bir gerçek, ama yani 20 sene öncesinden görüntü alıp bu gün içi ithamlar yetiştirmek akıllı insan işi değil.
    not:fenerbahceliyim
  • brutus'un senatörleri sezara karşı kışkırtmasını şiddetle kınıyorum, çok ayıp bir hamleydi.
  • bu penaltıyı veren hakem son 2 haftada galatasaray'ı kurtaran hakemleri atayan kişi.

şikesiz şampiyon olamayan takımın aldığı penaltılardan birisi.

edit :
    sabri çelik'in pozisyonun penaltı olmadığını itirafı

bu galatasaray taraftarı malesef hep böyle. yukarıda pozisyon net penaltı diyenlere atfedelim bunu da.

cbjfac'a da video için teşekkürler.
  • pozisyon penaltı. arkadan gelen adam nizami olmayan şarj uygulayıp hakan şükür'ü düşürüyor.

o kupayı kafanıza vura vura kaldıracağız. mutlu yaz tatilinizin içinden geçeceğiz. ağlata ağlata şampiyon olacağız.
    debelenmeyin...

not: başlığı açan vatandaşa ateşle yaklaşmayın.