şükela:  tümü | bugün
 • ülkemizin güzide kulübü galatasaray'ın pennsylvania'da bulunan taraftar derneğidir. şimdi bütün kulüplerimiz istedikleri yerde taraftar derneği açabilirler tabi. ancak kadere bakın, galatasaray'ın burada bulunan derneği şans eseri olarak fetoşun saylorsburg'daki evine yürüme mesafesinde, sadece 3 dakika uzaklıkta.

  ilgili linkler:

  https://www.google.com/…2!2d40.8715733!3e2?hl=en-us

  ekran görüntüleri:

  https://i.hizliresim.com/76e41r.png
  https://i.hizliresim.com/nz678k.png
 • şaşırtmamıştır. olması gereken yerdedir.

  asıl şaşırtıcı olan o malum şahsiyete uzak bir yerde olması olurdu.
 • biri trolleme amaçlı google maps'e gidip olmayan bir yeri varmış gibi etiketlemiş. rapor edersek birkaç gün içinde silinecektir. sazan gibi her gördüğünüze atlamayın.

  streetview'dan bakınca o adreste eski püskü bir çiftlik evi gözüküyor ve bahsedilen adresi aratınca (7547 mount eaton rd) bu adreste dorothy walbert isminde 60 yaşında amerikalı bir teyzenin yaşadığı gözüküyor. bu tür oyunlarla anca kendiniz gibi tiner çekmekten beyni yanmış tipleri kandırabilirsiniz.

  edit: beşiktaş'ın adını bile anmamama rağmen "tinerci" sözünden alınan beşiktaşlı kardeşlerim olmuş. kardeşim tiner çekmenin patenti size mi ait, niye alınıyorsunuz? geçen sene fb'nin en büyük tribün grubunun lideri (sefa) otel odasında uyuşturucu komasından gitmedi mi?
 • ne hikmetse sadece google maps'te görülen yerdir. onun da photoshop olup olmadığı belirsizdir.

  bir troll'lük yapacaksan öncelikle google'da olan bir sonuç üzerinden yap da bari 3-5 dakika tartışma dönsün.

  haritada işaretli yerin adını tırnak içine alıp google ile arattığınızda hiçbir sonuç vermiyor. yani böyle bir yer yok.

  kulüp bu tür ithamlara dava açıyordu bir süredir. ben hemen iletiyorum elimden gelen tanıdıklar aracılığıyla, sonrası başlığı açan tiplemenin uğraşacağı şey.
 • gerizekalılık konusunda sözlükte en önde giden bir kaç kişiyi bir araya getirmiş kolpa dernek.
 • gereksiz ucuzlukta bir troll denemesi. cık, olmamış
 • bu da tesadüftür.

  tıpkı ayağa kalk koreografisi gibi. (bkz: dua ile himmet ile) (bkz: galatasaray'ı ayağa kaldırmak lazım)

  https://www.youtube.com/watch?v=genx6vjxwva
  hatta bu da tesadüftür. tıpkı 4 sene üst üste gelen şampiyonluklar gibi*.
 • --- spoiler ---

  (bkz: besiktasli nedir nasil olunur) (bkz: orospu cocugu nedir nasil olunur)
  --- spoiler ---

  fb lilerin açıp bolca yazdığı konuda beşiktaş ile kendi camiasının farkını yazan kocayürekli himmetçi yazara teşekkür ederiz...
 • başlığı altında madde bağımlısı orospu çocuklarını toplamış olan uçucu madde tesiri hayali oluşum.

  camiamız bu kadarlıkmış, beşiktaş'tan şampiyonluk çalmışız. ahahahahahaha. hangi sikilmiş dolduruyor sizi bu yalanlarla acaba. puhauehauheha. o değil de bir şeyi merak eder oldum, kurulduğunuz 2015 yılından bu yana 2 şampiyonluk görünce bu halkın takımı, semt takımı naralarını niye bıraktınız? ne güzel menemene tuz falan atıyordunuz, neler oldu böyle? birden bire saray köpeği olmuşsunuz maşallah, sarayın çıkarlarını sarayın ağzıyla güdüyorsunuz. nereden nereye. babamın dükkanından aldılar çünkü 50 tane fethullahçıyı, beşiktaş'la hiç alakası yok bu fethullahçıların.

  şu entryleri yazarken bile buruksunuz, kendinizi kandırdığınızı kendiniz de biliyorsunuz. galatasaray şampiyonluk çalmış, hem de beşiktaş'tan ahahahahahahahaha. süleyman soba'dan masallar.