şükela:  tümü | bugün soru sor
  • her hafta galatasaray'in rakiplerinin ana akim medya, tff, diger rakipler ve sosyal medya tarafindan gazlanmasi olayidir. her mac öncesi 1 hafta boyunca galatasaray'in rakipleri ile ilgili algi operasyonlari yapiliyor, o takimlarda oynayan futbolcular baski altina aliniyor. galatasaray'i bir türlü gecemeyenler, bir türlü ayagini kaydiramayanlarin tek beklentisi diger rakipler olmus. her hafta renk degistirmekten bukalemuna döndünüz. neyse bir hafta daha kasin sonra renkler son olarak mora dönecek zaten.
  • gazı yiyen, gomisinkini de yiyip oturduğundan, sıkıntıya gerek yok.
  • haşortmenli ve yıvdıvım tarzı rekabet yöntemidir. kendi takımımından konuşması gereken her anda rekabet içinde olduğu takım hakkında ima ve isnatta bulunan bir teknik direktör, onun gazıyla çalışan bir taraftar kitlesi ve her an görev başında olan passat medyasını düşünün. yemin ederim tiksindirdiler artık. bir beşiktaşlı olarak yıllardır antipati sembolüm olan fatih terim'i bile bunların yanında çok çok olumlu bir kişilik olarak görmeye başladım. çünkü adam son kez göreve geldiği dönemde haksız verilen penaltıyla yenildiği maçta bile (yanılmıyorsam sivas maçı) hakemler diye ağlamadı, şampiyonluk potasındaki rakipleri hakkında iğrenç ve haksız imalarda bulunmadı, puan kaybettikleri her maçta çirkinleşmeyip hatayı kendinde ve takımında aradı.
  • haftalardır yapıldığı artık alıştığımız durumdur. beşiktaş maçından sonra bu süreç başladı ve hala devam ediyor... çok şükür şu ana kadar hepsini üst üstte koyduk kaldı bir maç onu da koyarız inşallah.