şükela:  tümü | bugün
 • 2 hafta once sampiyonluk şarkıları söylerken bir anda gerçekleşen şaşırtıcı olay.

  edit. gs taraftarının bu fb kompleksi nedir? adamlar kendilerine takılan herkesi fbli ilan ediyor. bari bi entrylere bakaydiniz. lol.
 • arada açılan makastan sonra bu tip başlıklarla eğlenebilirsiniz fakat ne çevremdeki ne de sosyal medyada gördüğüm hiçbir galatasaraylı yangın modunda değil. çünkü pandemi başlayana kadar oynanan futbol ve alınan sonuçlar ortada. bunun etkisi ve son haftalarda yaşanan hakem hatalarıyla birlikte gelen sakatlıkların da farkında. türkiye'nin en çok şampiyonluk kazanan kulübü olarak her sene şampiyon olamayacağımızın farkındayız ama aynı zamanda aradaki makası ve şampiyonluk farkını önümüzdeki yıllarda daha çok açacağımızın da farkındayız. bu yüzden kaçan bir şampiyonluk sürecinde tüm camia rahat ve kendinden emin görünüyor.

  galatasaray'ı uzaktan izleyenlerin bu durumu anlaması kolay değil haliyle. anca saçma sapan iftiralara ve karalama kampanyalarına girerek kendilerini rahatlatmaları muhtemel.
 • fenerli her yerde fenerli.
  bknz. başlık
 • abi bu ligden gerçekten heyecanlanabiliyor musunuz ya? üzerine böyle tartisma cikarabilecek kadar ciddiye alıyor musunuz ya da espiri yapacak kadar takip ediyor musunuz? yapmayın. kendinize bunu yapmayın bu zulümdür.

  bugün bir forma olmuş neredeyse 200 lira. fahiş fiyatlara maç biletleri satılıyor. ülkende tuttuğun takımın maçını izlemek istesen elin katarlisina bir dünya para veriyorsun (olay katarlı olması da değil aslında). asgari ücret iki bin liranın az üstündeyken adı sanı duyulmamış topa vurmasını bilmeyen yaptığı işe saygısı olmayan herifler milyon eurolar kazanıyor. ya akıl var mantık var bu savunulacak bir şey değil.

  dünyanın düzeni bu birileri açlıktan ölürken böyle bir temaşa için bu paralar verilebilir derseniz, tamam derim anlamam kabullenmem ama tamam der geçerim. fakat söz konusu türk futbolu olduğunda bunu da diyemiyorum. ortaya konan şey başka örneklerine bakıldığında öyle rezil ki bilinçli bir insan kendisine böyle bir şey yapmaz. sürekli duran oyun sürekli yan pas yerlerde yuvarlananlar futbola kündeyi dahil etmeye çabalayanlar hurra bir o kaleye bir bu kaleye koşup orta açayım da belki birine çarpar da gol olur diye bekleyenler... takım ayırmadan söylüyorum, sadece bu sezon için de değil genel olarak özellikle de son yıllarda bu lig izlenebilir olmaktan çıktı. yapmayın, bana saçma sapan mesajlar da atmayın. aziz yıvdıvımın pavalı köpeklev diye bir tanımı vardı, bu işlerden bir menfaatiniz varsa gene tamam paralı kopeksinizdir ama yok değilse malligi bir kenara bırakın ne yapacağı belli olmayan lümpen sığırlar olmaktan vazgeçin artık.
 • hala hakemlerden dert yanan gs liler varmış amk.
  açık açık söyleyin kardeşim adamlar ne tarafa domalsın
 • tarihin en kötü kadrosuyla hızını almışken önce pandemi, ardından kuşların hükümranlığındaki federasyonun hakemleri tarafından doğranmasına rağmen o kuşların bir bölümünü altına alıp sezonu kapamak üzeredir.

  utanması gereken kuşlardır. şerrefli ikinci olacağımıza sinsi 4.lük yeğdir.
 • galatasaraylılar hakemlerden tabiki dert yanacaktır.yapacak bir şey var mı yok?

  gören de galatasaray'a her maç penaltı çalındı da biz farketmedik.
  ulan stoperleri cezalandırıldı.
  sağ beki cezalandırıldı.
  forveti cezalandırıldı.

  yetmedi oyuncularını sakatladılar sezonu kapattılar. ona rağmen sarı kartı bile çıkartırken düşünen hakemlerden bahsediyoruz. tabiki dert yanacaktır.

  burada asıl sorun şu ! ne gs ne bjk ne fb ne digerleri. hiçbiriniz bir bok etmezsiniz.

  bu hakemlerden dert yanan sanki bir galatasaraymış gibi atar yapıyorsunuz.
  tuttuğunuz takım galatasaray olmayınca hakemlerin yaptığı her şeyi adil görmeye devam edin.

  sıra size gelince de hakem diye ağlıyorsunuz.

  açıkça söylüyorum. fenerbahçe'nin de , trabzonspor'un da ,beşiktaş'ın da ve diğer anadolu kulüplerinin de hepsinin hakları yeniyor.bu cümleyi hepiniz demediğiniz sürece de futbolumuz gelişmeyecektir.zaten ürkiye'de futbol bu taraftarlar olduğu sürece hiçbir zaman gelişmeyecektir.
 • şey çok güzel yalnız ya, yıllardır lobileriyle şampiyonluklar alan takımın bu yıl lobileri yetmeyince ''lig dizayn ediliyor, siz hala bu ligi izliyor musunuz ühühühü'' diye ağlaması. ahaha.
 • gs nin geçen seneki şampiyonluğa gidişinde , sinsi gibi şampiyon olma hayali kuranlar, kendi durumlarına bakmadan 4.olmamızı dert edinmişlerdir.