şükela:  tümü | bugün
 • başarısızlık sonucu gündem değiştirmeye yönelik aziz yıldırım beyanatı.

  şu laflara bak, üsluba bak. inanamıyorum ya. utanarak izliyorum resmen. bu işlerin bir saygınlığı olması gerekmez mi? barcelona-real madrid rekabeti ispanya futbolunu ihya etti. bu çapsızlar ise tam tersine hepimizi rezil rüsva etti. renk ayırt etmiyorum. gerçekten berbat bir haldeyiz.
 • --- spoiler ---

  uluslararası şike ve sportif dolandırıcılık seminerinde örnek olarak gösterilen aziz yıldırım;

  http://hizliresim.com/1maqvp

  --- spoiler ---
 • birkaç kişi yazmış ama eksik yazmış ben tamamlayayım. iddiasını ispatlamayan orospu çocuğudur. ispatlayacağım diye gs-sturm graz maçı kasedi izleten hem komik hem orospu çocuğudur.
 • paralı köpeklere hitap etmiştir, birazdan o köpekler gelir başkanlarını yalarlar.
 • fenerbahçe'nin başkanının bile başkanlık yaptığı takımın tarihini bilmediğinin kanıtı olan sıçmık. bakalım hemen kimin tarihi şikeyle doluymuş, öğrenelim. birisi de ilgili takımın başkanına iletsin bu tarihi.

  (bkz: 23 mayıs 1943 beşiktaş fenerbahçe maçı)
  (bkz: 8 nisan 1951 beşiktaş fenerbahçe maçı)
 • aziz yıldırım diyorsa doğrudur, sonuçta şike konusunda otorite o. :)
 • takımı kaybedince standart olarak galatasaray'a saldıran şahsın beyanı. ne oldu kuzum bu sefer hakemlere saldırmayı unuttunuz mu?
 • şike soruşturması geçirmiş bir kulübün taraftarının yöneltmesi komik ve talihsiz olan iddia. lütfen kendiniz masummuş galatasaray değilmiş gibi davranmayın. gerçekten de samimi gelmiyor.
 • inanmayın demiştik oruspu çoçukları şimdi siktirin gidin tek şutunuz olmadığı maçta tinerinizle demlenin
 • galatasaray başkanı ne dedi tam olarak? "bir takımın mali kriterler yüzünden sportif olarak cezalandırılmasını doğru bulmuyorum? şike ya da başka bişey yapmadık, şaibeye bulaşarak başka takımların hakkını yemedik. mali olarak zarar edersem, sadece kendime zararım var. maliye bunun için bana sportif ceza kesmiyor. bunun cezası sadece mali olmalıdır." bunu yada bu mihvalde başka cümleleri sarfetti.

  aziz yıldıvım başkanın köpürdüğü açıklamanın içinde fenerbahçe, beşiktaş, trabzon, bursa, malatya, elazığ, traktör fc, al ahly vs şike yaptı şeklinde bir şey var mı? yok. açıklama eksik veya hatalı, doğru yanlış olabilir. ama analizi doğru yapman lazım aziz aga. senden gerçi çok beklenecek bir şey değil ama, temsil ettiğin camiayı oltaya düşmüş gibi gösteriyorsun. ne olta var, ne tuzak ne başka birşey. denmek isteniyor ki "şike şurup yapmadık, yani match fixing falan yapmış olsak tamam men cezası alalım, ama zarar ettiğim için ben niye men cezası yiyorum bu işin cezası sportif olmasın" deniyor. avrupa da bir sürü takım var match fixing haltı yiyip ceza alan, seni mi kastediyor bu adam illa? ayrıca sen match fixing den, şikeden falan mı ceza aldın avrupa'da? seni tff yollamadı, tff başkanı kendi camiandan olan adam göndermedi, uefa da bunu emsal alıp (bence yanlış olarak) seni avrupa kupası maçlarına almadı. ama yarası olan gocunuyorsa bilemem. sen bi tane cümleye takılıp, şampiyonluk yarışında belki de en kritik mağlubiyetinin akşamında böyle saçma demçlerle gündem saptırmaya devam et yıldıvım. tarih seni nasıl hatırlayacak hepimiz farkındayız, fb liler dahil.

  kabahat yıldıvım damı, yoksa koskoca camianın başına neler getiren bu adamı hala camianın başı olarak tutanda mı, yoksa yine şu saçma demeciyle saptırdığı gündemine inanacak bilmem kaç milyon fb lide mi, anlamadım gitti.