şükela:  tümü | bugün
 • spor yazarı atilla türker’in kaleme aldığı iddia. belgeleriyle açıkladığı iddiasına göre erzurumspor gençlerbirliği’ne hakkı olan 1.6m lirayı vermemek adına, galatasaray parayı taylan’a elden verdikten sonra taylan parayı erzurumspor’a vermiş. böylece oyuncu için bonservis bedeli ödenmemiş ve hem gençlerbirliği’ne para ödenmemiş hem de galatasaray’ın cebinden daha az para çıkmış.

  edit: galatasaray’ın bu sene yaptığı diğer transferlerle ilgili iddialar ise şöyle:

  bonservisi elinde olan omar elabdulloui’nin menajerine 2.150 bin euro verilmişti.

  yine bonservisi elinde olan emre kılınç’ın menajerine 1.050m euro verilmişti.

  kerem aktürkoğlu transferinde erzincanspor’a yetiştirme bedeli olan 300bin euroyu ödememek için oyuncuyu 3 ay boyunca antrenmanlara çıkarmış fakat sözleşme imzalanmamıştı.

  son olarak herkesin malumu olan oğulcan olayı. oyuncu haksız olduğu iddia edilen bir şekilde sözleşmesini feshetmiş ve galatasaray’a gelmişti. bu nedenle galatasaray 1.2m euro oğulcan ise 6 maç ceza almıştı.

  edit 2: 1.2 milyon euro cezayı galatasaray değil oğulcan almış.
 • rezillik

  rezillik 2

  rezillik 3

  rezillik 4

  rezillik 5

  rezillik 6

  rezillik 7

  (bkz: galatasaray'ın kayıp 1 milyon dolar davası)

  (bkz: malatya'ya giden arabalar)

  (bkz: 30 mayıs 1993 ankaragücü galatasaray maçı)

  yine galatasaray yine bir rezillik. beni hasta ediyorsunuz.

  o zaman ne diyoruz; yallah pensilvanya'ya

  şöyle bir üstünkörü bakınca ne pislikler çıktı ya, hakikaten sabah sabah midem bulandı.
 • fenerbahçe'nin boluspor'a 1 milyon euro'ya sattığı kalecinin yanında tırnak kiri kadar kalan iddia.

  (bkz: ertuğrul taşkıran'ın boluspor'a transferi)
 • fenerbahçe'nin serdar aziz transferine benzemektedir. hatırlarsanız serdar bonservisini galatasaray'a para ödeyerek almış, fenerbahçe'den de verdiği parayı imza parası olarak geri almıştı.
 • biri boluspor ertuğrul taşkıran der diğeri alın size taylan olayı der, al birini vur ötekine

  iyiki beşiktaşlıyız

  edit : sayısız mertcan çam mesajı alıyorum

  harbi bu cincon kafasını anlamak çok zor, gençler bakın biz mertcan çam olayına ne sahip çıktık ne de savunduk atilla türker'in ortaya çıkardığı her olay camiada karşılık buldu sonucu da gördünüz fikret ve tayfası bir daha kulüpten içeri girmemek üzere kaçtılar, kimse de onları hayırla anmıyor, darısı size gençler siz de temizlenin böyle şeylere sahip çıkmayın
 • kendi takımı kural dışı işler yapınca sesini çıkarmayanlar, ya da doğrudan rakibine "siz de şunu yapmıştınız" diyenler en büyük zararı türk futboluna, ve dolayısıyla kendi takımlarına veriyorlar haberleri yok. ortada bir yanlış varsa takıma, isme bakmadan ortaya çıkarılsın, gerekli cezalar verilsin. adaletin olmadığı, kuralların tanınmadığı yerde müspet bir şey elde etmek imkansızdır.
 • al kardeşim şerefli bir transfer hareketi daha

  profesyonel futbolcu konstantinos mitroglou'nun 2019-2020 futbol sezonu için geçici transferi konusunda psv n.v. kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. buna göre, psv n.v. kulübü şirketimize oyuncunun sabit transfer ücretine istinaden net 1.250.000 euro ödeyecektir. yapılan anlaşma gereği şirketimiz oyuncuya 2019-2020 sezonu boyunca toplam net 1.950.000 euro tutarında sabit transfer ücreti ödeyecektir.

  kamuoyuna saygıyla duyurulur
 • yazıyı okudum. olay neden galatasarayla ilgili olsun? erzurum %40'ı gençlerbirliğine vermemek için oyuncu üzerinden almış parayı. galatasarayın vereceği para her türlü 4 milyon tl. konuda asıl dolandırıcılık yapan erzurum ve bir ceza alacaksa erzurum alacaktır.
 • rizespor başkanı oyuncuyu fenere hediye ederken sıkıntı yok.