şükela:  tümü | bugün
 • bir galatasaray'lı olarak utandığım durum.

  fedö, tapınak şovalyeleri, fransızlar, suriyeliler, mhk, arif, diagne yardımıyla yaşanan rezillik.

  bu güne kadar fark edilememesi de enteresan.

  (bkz: 17 mayıs 2000 galatasaray arsenal maçı)

  edit: ayrıca maçı yöneten hakemin tipi de cüneyt çakır'a çok benzemektedir.

  lopez nieto

  cüneyt çakır

  abv uefa!!11!bir
 • saray artığı, fetocu, apocu, fransız, suriyeli, maocu ve dombili camianın, mason locasının ittirmesi ve diğer taraftan corc busun çekmesiyle elde ettiği ahlaksız kazanımdır.

  penaltıların hepsinin 1 er dakika arayla olması da bu ahlaksızlığın gözümüze gözümüze sokularak yapılmasıdır. utanması da yok bu alman kgb ajanlarının kurduğu takımın.

  orkid dahil tüm kanatlı kardeşlerimi uefa'yi boykota davet ediyorum. biz bize yeteriz. ozel gunlerimizde bile.
 • popescu'nun attığı penaltıda kural hatası var. hakem golü vermeden popescu hemen sevinmeye başlıyor. hakem de bişey yapamıyor sonra. maç tekrar edilmeli.
 • patrick vieira penaltıyı bilerek üst direğe vuruyor... kaçırdıktan sonraki şike parasını ne yapacağını düşünürken pis pis sırıtıyor.... üstelik viera nereli fransalı... badem bıyıklı kaleci seaman hakkında konuşmaya gerek bile yok.. penaltılar niye arsenal taraftarın olduğu yerden atılmadı... avrupaya şikeyi galatasaray getirdi lannnn...
 • henry'nin kafa vuruşunda taffarel'in çıkardığı top sonrası var'a gidilmemesi de bu rezaleti pekiştirmiştir. galatasaray resmen hakem ve lobi ile kupa aldı.
 • bir galatasaraylı olarak utanç duyuyorum. acilen beşiktaş jimnastik kulübünü örnek almalı ve 2010-2011 sezonunda türkiye kupasını iade ettikleri gibi biz de uefa kupasını iade etmeliyiz. bu arada sahi ne oldu o iade işlemi ve o yılın süper kupa maçı?

  (bkz: 2010-2011 sezonu süper kupa finali)
 • bir galatasaraylı olarak utandığım penaltılardır.

  takımım galatasaray'ın uefa lobisi'ni devreye sokup utanmadan, göstere göstere arsenal'in şerefli ikincilik almasına neden olmuştur.

  ergün gürsoy'un o dönem pek çok arsenalli futbolcuya rover marka araba yolladığı da bilinen bir gerçektir.
 • hayır yani şu ironiyi anlamamak için direkt olarak beyinsiz olmak gerekiyor. cidden ibretlik...
 • gheorghe hagi’yi atan hakemin galatasaray lobisi korkusuyla aldigi utanc kararlaridir. 1 degil 2 degil 3 degil tam 4 penalti. ustelik 4. penaltiyi atan popescu 4 numara. bu kadar kor goze parmak olmaz; ama oluyor iste.

  esas rezillik super kupa finalinde 90 dakika galatasaray kazanamayinca, maci uzatip jardel atinca bitirmeleriydi o da unutuldu. cunku; galatasaray atana kadar uzar.

  koca real madrid, koca arsenal mucadele edemedi derin galatasarayla.