1. bir daha zor yakalanabilecek bir uyumluluga sahip, inandigi zaman kolay kolay yenilmeyecek bir kadro
  2. fatih akyel denen fair play abidesini de gördükten sonra "insan ne oldum dememeli ne olacağım demeli" sözünün dilime dolanmasına sebep olan kadro. uefa kupasını alan bir takımdan çirkefin ortasına. cadı kazanına.
  3. yabancıları suat ve ergün hariç hepsinin galatasaray a şimdi düşman olduğu, galatasaray ın bir parçasını istediği, egolarının sürekli taşdığı kadro. galatasaray taraftarının illallah dediği, beni kişisel olarak kupayı aldığımıza pişman eden kadro.
  4. neredeyse tamamına yakınının galatasaray'la ya mahkemelik ya da kavgalı olduğu kadrodur. tarihte bir örneği daha var mıdır bilemiyorum ama neden böyle birşey yaşanmıştır merak da ettirmektedir. böyle büyük bir başarıyı kazanmış kadronun kulübüyle zaman içinde kanlı bıçaklı olması, taraftarların bu başarıyı kazandıran oyuncuların bazılarına üzerinden 10 sene geçmiş olmasına rağmen halen sövgüler düzmesi gerçekten üzüntü verici. tek suçlunun kulüp olduğunu düşünmek de yanlış olur, taraftarına ''hırsız'' diye bağıranından tut, ayrıldıktan sonra kulübün arkasından atıp tutana kadar bir sürü oyuncu da var malesef bunların arasında.
  5. maç sonunda bunların bir çoğuna gazi maaşı bağlandı yanılmıyorsam.

galatasaray'ın uefa kupasını kazandığı kadrosu hakkında bilgi verin