şükela:  tümü | bugün
  • futbolcuların hepsinin maçlardan önce 2 bira çekmeleri bunun altında yatan nedendir aslında.
  • ibret ve gözyaşları ile öğrendiğim acı gerçek. ben bunu torunlarıma nasıl anlatırım şimdi? gs gündem değiştirmek için uefa kupasını almış, nasıl açıklarım ben bunu torunlarıma? keşke fenerliler gibi şanslı olsaydımda galatasaray da 2010-2011 süper lig şampiyonluğu gibi şerefli, alın teri yüklü ve anlamlı bir şampiyonluk kazanabilseydi. çok kederliyim...
  • komplo teorilerinde sınır tanımayan fenerbahçeli zırvasıdır. gündem değişsin diye galatasaraya avrupa da kupa verilmişse türk takımlarının 90ların başından itibaren her sene şampiyonlar ligini kazanması gerekirdi.
    not:fenerbahçeliyim
  • uefa kupasının alındığı sene yeni doğmuş bebenin iddiasıdır.
  • neden olmasın dedirten iddia. eurovisionda da herkes birbirine oy veriyor zaten, hep amerikanın oyunları değil mi bunlar? ha bu arada ben de aslında eski ben değilim, zamanında gündemi değiştireyim diye sarışındım, şimdi kumralım. demek ki yine sarışın olursam korkun.

zaten en önemli şey şu anda galatasarayın uefa şampiyonluğunun ardındaki gizli gerçekler bu ülkede. biri karısını boşanıyor diye zorla camdan aşağı atlaması için baskılar, hatta başarır, kadın can çekişir bir tane avukat bulunmaz davasına bakacak; biri ailesiyle birlik ufacık karısına işkencelerden işkence beğenir, en sonunda o kadıncağız 24 yaşında ölür gider bir köşede. bunlar da daha bugünlerde öne çıkanlar ve sadece kadınlara bakış açısıyla ilgili sorunlar ülkedeki. daha neler var. ama hiç mühim değil, sen çok zekisin güzel kardeşim bunu gündeme taşıdığın için. benim de çok umrumda o şikeciymiş, bunun kupası aslında mukavvadanmış, öbürünün şampiyonluğu aslında yoğmuş.

git spor gazetelerinin arşivlerini biraz sarı fosforlu kalemle çiz şimdi. belki bir iki şey daha bulur, gündemi biraz da sen öbür yana çekersin.

la havle ve la corvette arkadaş pazar pazar.
  • rambo okan gibi kisilere sahip kulup taraftarlarinin, "bizim taraftarimiz degildir o cimbomludur rerero" seklinde savunmaya calistigi iddia.
  • cool olmak için;
    (bkz: fenerli kafası)
  • bir fenerbahçeli olarak "başkası yerine utanmak" eylemini gerçekleştirdim az önce. ulan neyin kafasındasın hakikaten? yapabileceğin tek şey takdir etmek. ayrıca bahse varım ki, iddia sahibi arkadaşın bor madenleri ve bordo bereliler konusunda da inanılmaz felsefik düşünceleri vardır.