şükela:  tümü | bugün
  • kulüpten yapılan açıklama
    rezalet bir durum. özetle gs indirim yapmayan 2 futbolcusunun maaşını zorla indirirek vermiş.
    hayır yani adamlara sözleşmeyi en başta sunan sizsiniz adamlar ister indirir ister indiremez arkadaş. siz diktatör müsünüz de böyle bir yaptırım yapıyorsunuz?

edit: başlık açılmış benden önce (bkz: 9 ekim 2020 galatasaray'ın maaş açıklaması)
    başlığı açmadan önce aradım ancak ekşi mobil android uygulamasının vasatligindan dolayı sayfa yenilemesi olmadı ve göremedim açıldığını.
    modlar artık burayı mı oraya yoksa orayı mi buraya taşırlar bilemem.
  • ya seve seve ya sey yapa sey yapa politikasının kulüplerimizin götünü kurtarması mümkün değil.
  • çok baş ağrıtacak gibi duruyor.
  • bir de yuzleri kizarmadan aciklama yapiyorlar. ama bunun amaci diger oyuncularin gazini almak bence

adamlar isterlerse ihtar cektikten sonra devam edilirse fesh edip sozlesmelerine gore tum parayi alirlar. ama belliki el altindan verecekler maksat diger indirim yapanlarin gazini almak ve butceyi dusuk gostermek
  • milyonlarca insanın kısa çalışma ödeneği altında 1170 lira aylık ile hayatta kalmaya çalıştığı bir ülkede maaşları milyon eurolar ile ifade edilen futbolcuların maaşında indirime gidilmesi kalplerimizi derinden yaralamıştır. millet olarak duyarsız kalmayıp tepkimizi göstermeliyiz.
  • sezon başında daha böyleyse durum.... sezon sonuna kadar kimbilir neler peydah olacak malum camiada.

vergi indirimi falan filan da kurtarmaz artık..
  • en ufak fırsatta fenerbahçe’ye saldıranların, kendi yaptığı zorbalığı itiraf etmesiyle açığa çıkan olay. zoraki indirim diye bir şey mi olur? gidersin fifa’ya çözersin olayı. bu kadar basit amk. rezil herifler her olayları bi ilginç.
  • sözleşmesinde yazan ücretten ne sebeple olursa olsun daha az verilmedi bir çalışana yapılabilecek en saygısızca davranışlardan birisidir. rızasını alamadık diye de bas bas açıklama yapmışlar. rezillik resmen
  • benim anlamadığım, neden böyle bir açıklama yapma ihtiyacı hissettikleri...
    tepki göreceğini bile bile neden böyle saçma sapan bir duyuru yapılır ki
  • öyle ya da böyle oyunculara sözleşmeyi kulüpler yapıyor yani adam zorla o parayı almıyor. indirim kabul etmemeleri şaşırtıcı değil.