• büyüklüğünden kaynaklıdır.
  • klasik g.saraylı beyanı. mabaddan uydurulma iddialar dizisi. lan sizin hiçbir özelliğiniz yok. kendinizi böbürleyip kandırıp durmayın anasını satayım. ne çeşit bir güruhsunuz anlayamadım. zannedersin bir uefa kupası sizde var. anasını satayım, zenit'in dahi uefa kupası olmasına rağmen hatta onu da yakın tarihte; böyle 2000 yılında futbolun balonla oynandığı dönemlerde değil, formaların ayağa kadar geldiği o dönemde değil, yakın tarihlerde aldığı uefa kupası var, uefa süper kupası var. hatta kendisinden daha düşük seviyede takımların uefa kupası var. shakhtar donetsk gibi bir takımın uefa kupası var. ifk göteborg diye bir takımın bile kupası var. onlar kendisine acaba europe fatihi deyip; mal mal böbürlüyorlar mıdır kendilerini alakasız yere. düşünsene; cska'ya "mizim uefa kupamız mar olumm zoru severiz miz mq" falan diyorlar mıdır acaba?

ayrıca; adam entrye başladığı örnekte dahi yalan iddia ile başlıyor. neymiş? 7-0. lan kökten yalan bu maçın oynandığı falan tarih boyunca olmadı. diğerlerini hiç okumadım dahi. çünkü klasik galatasaraylı beyanı. okumaya dahi değmez. boşa hamasi, farazi ve yalan iddialar kaynayan boş laflar silsilesi. bunun adına: goygoyculuk diyorlar, bildireyim.

edit: son yazılan premier league kelimesi gözüme çarptı, dikkatimi çekti; diğerlerini okumadım dahi karnıma gülmekten ağrı girmesin diye. "premier league'de her sene ilk 3'e mi girer galatasaray" ? arkadaşım, orada her köşe başına koyduğunuz, merkez hakem kurulu'na, türkiye futbol federasyonu'na yönlendirdiğiniz adamlar yok. olamaz da. siz efl league'de dahi asansör takımı olurdunuz. gerçi türkiye'deki tüm takımlar böyle olurdu, burası da gerçek.

sözün özü; öyle hamasi, farazi, goygoya dayalı gaza getirerek kendinizi, gaflette bulunmayın. hiçbir olayınız yok yani.
hesabın var mı? giriş yap