şükela:  tümü | bugün
 • kafa siken ağlaklıktır.

  ne oldu lan iki yüzlü orospu çocukları? beşiktaşlılar namoğlu'nu istifaya davet ederken götüne sucuk sokup çıkartan taraftar grubunuz algı yaratmayın diyordu? hakemle puan aldığınız antalya maçından sonra çakma kabadayınız hakemlerimizi koruyalım demişti? adamın götünü sikerler böyle.
 • kemal sunal garip filminde bunu gayet iyi açıklamaktadır. teknede bulduğu kıza "sen hep ağlıyorsun, kesin galatasaraylısın" diyor ve filmde de kızın galatasaraylı olduğunu görebiliyoruz.
 • hafta hafta bakalım. ilk maç denizli ile, denizlispor 1-0 önde, denizlispor'un şu an adını hatırlayamadığım siyahi futbolcusu topu göğüsüyle alıp gs defansından sıyrılıyor, kaleciyle karşı karşıya kalıyor. karar el var. peki kural ne diyor, şüpheli bir durum varsa pozisyonu oynat, pozisyon bitsin sonra var'dan kontrol edersin. sonuç gitti denizlisporun muhtemel golü.

  ikinci hafta konyaspor maçı. konyasporun kullandığı kornerde diagne topa eli ile müdahale ediyor. dakika 3, pozisyon net penaltı. karar devam.

  üçüncü hafta kayserispor maçı. rakibe çıkan 3 tane kırmızı kart, galatasaraya çıkmayan kartlar, 10 dakikadan fazla uzatma, son saniyelerde gelen gol ile galibiyet. sonuç: maç sonu malum teknik direktör çıkıp örgütlü organize işler diye açıklama yapıyor. malum teknik direktörün bahsettiği organize işler, rakibin 8 kişi kalması, rakibin penaltılarının verilmemesi, rakibin gollük ataklarının kesilmesi olabilir mi?

  kimin orginaze örgüt olduğunu, kimin yıllarca siyasiler ve futbol federasyonu başkanlarınca kollandığını kimin himmetlerle dualarla fetöcü futbolcu efsaneleriyle şampiyon olduğunu çok iyi biliyoruz. artık ağlamayı kesin.

  edit: hatırlatma geldi, ilk hafta denizli maçında, babel'in barajda eliyle müdahale ettiği pozisyon nedeniyle ikinci sarıdan atılması gerekirdi. bunlar hep organize işler.
 • 23 kasım 2018 galatasaray atiker konyaspor maçında rakibe verilen penaltıya tepkidir. kendileri aynı penaltıyla 3 puan alsalar, kudur derler. ayrıca 3 hafta önce namoğlu'nu savunuyorlardı.
 • (bkz: galatacry)
 • öz ve hakiki bir zirlakliktir
  eyyam kendi lehlerine olunca 'hikimlire sihip cikilim' diyen tipler konya maçında aleyhlerine penaltı çalındı diye son yılların en büyük aglakligina imza atmış durumda.
  olm kendinizi bu kadar önemli hissetmeyin. kendine yere atarak penaltı kazanan arif devri çoktan bitti. daha konya gibi sıradan bir anadolu takımıyla bile baş edemeyen ve kötü futbol oynayan bir takımsiniz. illa ağlayacaksaniz gidin buna ağlayin.
 • 2 hafta öncesine kadar başakşehürü şampüyon yapıcaklar ehüehü şeklindeyken son 2 haftadır beşüktaşu şampüyon yapacakler ehühühüehüü şekline dönüşen ağlaklık.
  omurgasız sürüngenler dik duramaz.
 • sanıyorum başka bir camia yoktur bunlar gibi. ağlaklık bir yana insanda biraz gurur haysiyet olur ya. geçen seneki rize maçı malumunuz. bir de bu takım şampiyon oldu diye seviniyor taraftarları. şampiyon olmadınız olduruldunuz.

  bu sene lige ne oynadıkları belli olmayan bir futbolla başladılar, baktılar iş sıkıntıya gidiyor son maç 8 kişi kalmış rakiplerini ıkına ıkına son dakika golü ile yeniyorlar ondan sonra da paşam çıkmış örgüt diyor. lan örgüt örgüt de hiç mi kafa yok senin taraftarında arkadaş. hiç mi sorgulamaz insan ya. bu nasıl bir kafa yapısıdır. sen geçen sene 3 kupa aldın, örgüt neredeydi ?

  bu kadar pişkin bir camia yemin ederim yoktur hiçbir ligde.

  ne hocanız örnek, ne başkanınız ne de futbolcularınız. pis kokuyorsunuz arkadaş pis.
 • çıkıp barkovizyondan görüntülerle hakemlere demediğini bırakmamış ve aynı sezon "hakemler insandır hata yapabilir" bildirisinin mimarı olmuş bir başkana sahip olanların ortaya attığı iddia.
 • galatasaray maçları daha başlamadan penaltı başlığı açıp ağlamaya başlayan kuşların galatasaraylıları ağlaklıkla suçlaması çok komik.