şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sandık başında terleyecek olan.. (bkz: zararın neresinden dönersen kardır)
  • neden olduğunu anlamadığım şekilde başka konularda sorun yaşadığım tüm yazarlar bir şekilde galatasaray taraftarı ve akp seçmeni çıkıyor.

anlıyorum ki bozuk bir kişilik tipi var, bu bozuk kişilik tipi ekseriyetle galatasaray taraftarı ve akp'li oluyor. buradan galatasaray'a gönül veren güzel insanlardan özür dileyerek sorunun kendileriyle alakalı olmadığını, türk futbolunu bir dönem domine ettikleri için bu hastalıklı güruhu çektiklerini düşündüğümü belirteyim, sıkıntı bireysel olarak sizde olmayabilir, amam hem akp'li hem galatasaraylıysanız sıkıntı büyük.

bir entry'de laf arasında beyin göçü yaptığım geçiyor, bakıyorum biri bitiyor hemen, ters bir laf diyor, entryleri nde iki keyword var. tiner ve atatürk. bir beşiktaş'a giydirmiş bir atatürk'e.

hayvan beslemeyle alakalı bir entry giriyorum, üç kuruşluk zekasına bakmadan özelden küfür ediyor, entrysi aklımı sorgulamak maksadıyla yazılmış. henüz bir fikri savunup da galip gelenini de görmedim.

arabayla alakalı konu var, bmw 116d ile mercedes a180 kıyaslanıyor, yaşı kadar bmw, mercedes fabrikalarında proje yapmışım ve tıkır tıkır parasını vermiş olmama rağmen hanıma 116d alarak hata yaptığımı fark etmişim ve bilimsel sebeplerle a180 neden daha iyi olduğunu açıklıyorum, bizden sonrakilere bir fikir versin diye, tak küfür. geliyor özelden. aklıma hakaret ediyor kuş beyinli.

apple samsung konusu geçiyor, bilmem neyi kullanmayı bilmeyen geri zekalılar diye entry giriyor yine menşei edirne kerhanesi olan bir diğeri.

kısacası akp'li isen siyasi görüş derim, galatasaray taraftarıysan gel birbirimizi yiyelim sıkıntı yok, amam iki birden varsa yaftalıyorum arakdaşım. bugün kesin emin oldum, bu mutsuz ve dopamin bağımlısı olmak zorunda olan tipler o dönem galatasaraylı ve akp'li oldu şimdi önce ülkeyi sonra sözlüğü kirletiyorlar.
  • hem feminist hem vegan olan kadın ile kapışabilecek zekâya sahip tek insandır.
  • kriptodur.