• böyle bir camianın böyle bir derneğinin 2017 gibi yakın bir zamanda kurulmuş olması şaşırtmıştır.
    bugün anıtkabir’de resepsiyon gerçekleştirmişlerdir. bu derneği iyi yerlerde görmek dileğiyle.
  • pek işe yaramayan dernektir. galatasaray’a, galatasaraylılara atılan iftiralara, edilen küfürlere çoğunlukla sessiz kalmaktadırlar. bu iş kulübün olabilir ancak kendilerinin bu konuda daha etkin olmalarını da beklerdim.
  • cübbenin altına forma giyip hukuki slogan arıyorlardır
  • galatasaray'a hakaret eden ya da glatasaray ile teror orgutleri arasinda bag kurmaya calisan sosyal medya paylasimlarini kayit altina alip dava acmaya hazirlanan olusum.

https://www.youtube.com/…atch?v=wzskxl_ucio&t=2667s

detayli bilgi ve nasil ihbar edebileceginizr dair bilgilere yukaridaki videodan ulasabilirsiniz. ben simdiden bir kac eksi sozluk yazarini ihbar ettim.
  • (bkz: #163325509)
  • ali koç'un avukatları burada diyerek insanlara göz dağı verenlerin hebele hübele yaptığı oluşum.

oysa gerçekte iddialarınızı kanıtlamanız için size bedava hizmet veren oluşum.

(bkz: bedava yaptık koş koş koş)
  • azılı teröristlerden bir tanesini ilettiğim dernek.

herif iç savaş çığlıkları atıyor spor yapın nefretinizi diri tutun ölmemeye bakın hepsiyle hesaplaşacağız falan diye geziniyor, adana demir maçında fenerlilere “urfa onlara mezar olacak diye inletin stadyumu” diyor.

bunlar artık akıl izan sınırlarını aşmış bambaşka noktalara gelmiş vaziyetteler, mutlaka tck'dan ve 6222'den hüküm verilmek ve dizginlenmek zorundalar.
  • (bkz: oğuzhan kabasakal)ın başkanlığını
    (bkz: numan tayfun erdem)in denetleme kurulu başkanlığını yaptığı sarı kırmızılı takıma gönül vermiş hukukçular topluluğu
  • şanlı galatasaray'ımızı aşağılık fetö ile ilişkilendirmeye çalışan, beyan veya ima eden yazılar yazan kullanıcılarla ilgili aksiyon alması gereken dernek. özellikle burda ağzından salya akıta akıta saldıran
    malum camia suserlerine derslerini hukuki olarak vermesini temenni ediyorum.
  • akılları sıra bunu kullanarak insanlara göz dağı verebileceğini zanneden suser'ler bilsinler ki bunlar feto yöntemidir.

ikiniz de bir an önce ya kendinize gelin ya da gidin aranızda oynayın.

hepimiz bıktık artık sizden.
hesabın var mı? giriş yap