şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…erk/status/1127671548876398592

rizespor-galatasaray maçından hemen sonra maçtaki pozisyonları yorumlayan ve galatasaray'ın kazandığı ilk penaltıda kural hatası olduğunu, top oyunda değilken penaltı verildiğini anlatan erman toroğlu, bu kurul hatasından dolayı çok sevdiği galatasaray'ının galibiyeti iptal edilip maç tekrarlanacak gibi olunca bir gece sonra "top oyunda aga, top oyunda. hata yok" şeklinde yorumda bulunuyor.

senelerdir, aynı yapılanma içinde bu adam yayıncı kuruluşta ligi yönlendirdi, pozisyonlar üzerinden algı yarattı, hepsinde de galatasaray şampiyon oldu.

erman toroğlu alenen ifşa olmuştur. maçları galatasaray'ı için yorumlamakta, algı yaratmakta, alenen kendi kendini yalanlamaktadır.

türk futbolu lağım çukuru.
  • galatasaraylı değildir lakin fatih terim'le 40 yıllık ahbaplıkları oldukları için terimcilik yapmaktadır.

yani rıdvan dilmen gibi. biliyorsunuz rıdvan dilmen, aykut kocaman fb'deyken fb'yi hiç eleştirmezdi. çünkü aykutla dostlar... ne yazık ki tv sektöründe işler böyle yürüyor.
  • yine programı izlemeden zıplamış tinersporlular. adam maçın oynandığı gün programda bana göre top oyunda değil ve penaltı kararı bu yüzden yanlış dedi. dün yayınlanan programda programın sunucusu rizenin kural ihlali nedeniyle maçın tekrarını istediğini söyledi erman hoca da bana göre top oyunda değil ama top oyuna girdikten sonra da olay devam ettiği için hakem böyle yorumladım der ve iptal edilmez maç.

tiner beyin hücreleri için zararlıdır.
  • olm biz rize'yi yenmedik mi? size ne oluyor be orospu çocukları?
  • günaydın arkadaşlar. hakan şükür'ün fetöcü ve galatasaraylı olduğunun ortaya çıkması gibi bir şey bu.
  • görüntü kirliliği
  • bugün var'da kendisini dinleyenler aracılığıyla kupa finalinde akhisar karşısında uydurma penaltıları galatasaray'a verdiren eleman.
  • ben işi trollük yapıyor sanıyordum. adam azılı bir gs aşığı çıktı.
  • bugun marcao'nun iki kirmizilik pozisyonu var, biri ilk yarida, faul dedi gecti, hicbir yorum yapmadi, son adam degil mi kardesim bu? ne oldu sana? bjk 7-1 maci yener hakeme baglarsin.
  • adam akhisar-galatasaray maçında verilen uydurma penaltı pozisyonu için yeni kural uydurdu.

maç içinde penaltı dediği pozisyon için, maç sonunda mırın kırın ederken, akhisarlı futbolcunun topa dokunup topu uzaklaştırdığını görmesine rağmen, bu sefer kural uydurup, "akhisarlı futbolcu topa dokunmuş, ama çok uzaklaştıramamış, diagne belki topa yetişirdi, penaltı" dedi.

adam fanatik galatasaraylı.

var'daki hakemler maç içinde kendisinin yorumlarını dinliyordu. daha ilk dakikada akhisar'ın kazanması gereken penaltıda, maçı anlatan kişi fikrini sormasına rağmen yorum bile yapmadı, galatasaraylı futbolcuların kırmızı kart göreceği pozisyonda sustu, ama mesele galatasaray lehine pozisyonlara gelince daha tekrarını izlemeden "penaltı, hareket içeride" gibi yorumlar yapıp, var'daki hakemleri de etkileyerek galatasarayına kupa kazandırdı. tebrikler.