• (bkz: dua ve himmet ile galatasaray’ı ayağa kaldırmak)

siz önce bu sözün hesabını verin bi yargılansın dönemin idarecileri ve futbolcuları sonra ağlarsınız.

bu da bonus ;

(bkz: fenerbahçe biraz sert biraz katı)
  • bu ateş üfleyerek sönmez diye elinde tuzlukla koşan, fetönün servis ettiği belgelerle(!) yurtdışı makamlara ispiyonculuk yapan, devleti ele geçirmiş bu hain yapının operasyonlarına bugün dahi kumpas diyemeyenler utanmadan ağlıyor. bir de neymiş şikeci, tinerci demek bir değilmiş.
  • bu başlığı açıp fetö'ye laf ettirmemeye çalışan da fetöcü olabilir!

olamaz mı?
  • sen önce firari gsli fetöcüleri yargila da, onlara fetöcü diyenleri de yargilarsin.
  • sen fetö ağzı ile konuşup fenerbahçe'ye şikeci diyeceksin, fetöcü savcıların kumpasını savunacaksın ve hatta kumpasa ortak olup aslen görev alan şahısları bünyene alacaksın sonra bana fetöcü deme diye ağlayacaksın.
    hadi ordan hadi ordan.

bak fetö sayesinde aldığınız şampiyonluklardan bahsetmedim bile.

ayrıca 2006 denizli de çaldığınız şampiyonluk, 1 km uzaktan uzatma dakikalarında arif gibi fetöcülere çalınan penaltılar .
    sabaha kadar yazsam yarıya gelmem.

ha unutmadan her sene andığınız uefa kupa şampiyonluğu görüntüleri ve sosyal medya paylaşımlarında kadroda 5 kişi gözüküyor. acaba neden diğerleri yok?

utanmaz yüzsüz fetöseverler.

not: fb
  • gs ye algı operasyonu yapmak,üzerine çamur atmak ,iftira atmak için uydurulan bir olaydır.kişilerin hataları camiayı bağlamaz.ispatı ,delili olan mahkemede bunu kanıtlar.sürekli yönetimlerin ,oyuncuların değiştiği bir ortamda sadece kendinizi kuru iftiralarla avutursunuz başka bir işe yaramaz.
  • o zaman fetöcülere, fetöcü demeyenlerde yargılansın.

"fener'e sözde kumpas yapan ergenekon savcısı kimin formasını giyiyor " diye yazılmış halı saha maçına atıfta bulunarak, bakalım kimmiş o forma giyen feötücü?

aa galatasaray kulübü üyesiymiş.

https://www.ntv.com.tr/…oldu,zvgr20ik-0cisuv-uaxqxa #97528113
  • lan bu fenerlilere neyi anlatıyorsunuz? herifler "iftira" diyemiyor, "kumpas" diyor. "yapmadık ama yaptı dediler" diyemiyor; "yaparken oyuna getirildik, yakalatıldık" diyor. ben "kumpas" kelimesinden bunu anlıyorum. şike olmasaydı adı "fetöcülerin kumpası" değil, "fetöcülerin iftirası" olurdu.
    kendileri itiraf ediyor zaten şike yaptıklarını ki hepsini geçtim 'delil yok' değil, 'delil var' ama usulsüz toplanmış. saçmalığın dik alası bu zaten. yani beni hırsızlık yaparken gizlice kameraya çekip mahkemeye verseniz beraat edeceğim hahahahaha. hırsızı yakalayanlar başka suçlular diye hırsızlık yok mu oluyor?
    yemişim mahkemesini, uefa'sını, cas'ını... ses kayıtları duruyor hala be! ki doğrulanmış kayıtlar bunlar 'fake, montaj' da diyemiyorlar. kulağımıza da mı inanmayalım?

edit: 100+ yıllık bir değere "şikeci takım, şerefsiz takım" vs demem. bir yönetimin menfaat uğruna şike işlerine kalkışması benim takımına gönülden bağlı fenerli arkadaşımın başını önüne eğdirmez ama arkadaşım ısrarla şikeyi yapanları destekliyorsa işte o zaman "şerefsiz" derim.
    takımlarla kendinizi bu kadar bağdaştırınca takımların yaptığı her şeyi üzerinize alınıyorsunuz. "kazandık, çaktık, soktuk, kaybettik, kötü oynadık, iyi oynadık" diye diye şike yapınca "şike yaptık" oluyor. ne alaka aq sen mi yaptın da şikeyi bu kadar körü körüne savunuyorsun? biriniz de deyin ki "yapmışlar lanet olsun onlara!"
    bak bu örnek galatasaraylılarda mevcut. hakan şükür fetöcü müymüş? "amk onun" diyebiliyoruz biz. siz de deyin. şikeciye "şikeci", fetöcüye "fetöcü" deyin. şikeci takım yok, şikeci yönetim var; fetöcü takım yok, fetöcü futbolcular var. lisede bizim sınıfta da vardı, sınıf fetöcü mü lan şimdi? portland trail blazers fetöcü mü? new york knicks fetöcü mü? takımın fetöden çıkar sağladığı ile ilgili delilin varsa koy ortaya öğrenelim.
    galatasaray'da bir dönem oynayan bazı futbolcular fetöcü diye ben niye fetöcü oluyorum lan? kimliğimde mi yazıyor gs'li olduğum?
hesabın var mı? giriş yap