şükela:  tümü | bugün
 • bugün kendi başıma başlatmış olduğum kampanya. fark ettiyseniz artık galibiyetleri/kupaları değil konuştukları.. son zamanlardaki söylemleri sadece bu başarılarını meşrulaştırmak, diğer takım taraftarlarının söylemlerini “iyi takım bu galatasaray lan aslında, biz mi alacaktık kupayı” seviyesine çekmek üzerine kurulmuş. çünkü kendileri de biliyor ki kayırmaların boku çıkmış düzeyde. merulaştıramazsınız ama :d

  örneğin; rakip futbolcular her maç hakemin etrafını nefretle sarar olmuş... ne kadar komik *

  bursaspor maçlarından bu yana lehlerine 8 penaltı çalınan, rakiplerine 4 kırmızı kart gösterilen bir camiadan bahsediyoruz. bir daha insanları yormayın, baştan çıksın söylesin mhk ve tff, bu sene kupa galatasaray’ın diye.

  ancak bakınca ilgili kurumların böyle bir yüzsüzlüğü * yapacaklarını düşünmüyorum. bunun yerine ben galatasaraylı fanatikleri görmezden gelmeye başlıyorum. dünyanın en ağlak camiasıdır galatasaray :d
 • şu sezon mhk'nin galatasarayı kolladığını iddia etmek için ya mal olmak lazım ya yüzsüz.

  desteklediğim kampanya.
 • şu kampanyaya katılmayan da ne bileyim...

  katılın da azıcık akıl mantık sahibi insanlar kalsın geriye futbol konuşmak için. sıkıldım ağlaklığınızdan.
 • galatasaraylılar olarak çok memnun olacağımız kampanya. biz zaten sizle futbol konuşmuyoruz, salağa anlatır gibi anlatmaya çalışıyoruz .
 • aklı başında her bireyin katılması gereken kampanya. sene başında bir konyaspor maçı, bir hatalı taç kararı ile* ortalığı birbirine katan bu adamlar şimdi haftalardır hakemle maç kazanıyor, hiçbirinin bi itirazı yok bu duruma.

  o yüzden abiler yüzsüz adamla konuşmanın lüzumu yok.
 • ben de saldım artık. dolayısıyla katılıyorum.

  bunlar lafta mağdur, her hafta mağdur; bunları şampiyon yapmayacaklar. şenol hüsnüyle görüştü, tff beşiktaşlı, reis başakşehirli. bunlar muhalefetin kalesi, bütün penaltıları haklı.
  ulan bir de sahaya bakıyorum aynı net penaltı dediğinin aynısını sana verdiler diye 10 hafta ağladın.

  şimdi de bir yandan akbilspor diyerek güya muhalefete oynayarak, ya da işte bize de hata oldu falan diyerek kamuoyu önünde güya aklamaya çalışıyorlar kendilerini.
  bunlara inananlar gitsin bir doktora görünsün.

  bırakın şimdilik ağla, kudur bilmem ne diye konuşsunlar. seneye oklar kendilerine dönünce de ben güleceğim.
  hele bir de bunların satın almasına rağmen seçimi de ak parti alamazsa bunlar reis varken daha şampiyonluk göremez. son eğlenceleri.
 • tavsan s.kini tasa surtmus dahi s.ktim demis.

  bunlarin ki o hesap.

  olm zaten sizinle konusulacak birsey yok, biz kendi aramizda konusuyoruz.

  siz sadece edebinizle basarilari izleyin, baska ihsan istemez.
 • erzurumspor maçından bu yana nerede olduğunu merak ettiğim, ölü taklidi yapan diğer kulüp taraftarlarının hezeyanı. galatasaray'ın canının yandığı maçları es geçip, kafanıza göre tek taraflı bakarsanız zaten konuşmaya pek gerek yok.
 • aşağıdaki güncel rakamlardan sonra zaten konuşamazsın.

  lig
  gs 22
  fb 19
  bjk 15 (-2)
  ts 6

  türkiye kupası
  gs 18
  bjk 9
  ts 8
  fb 6

  süper kupa (cumhurbaşkanlığı kupası)
  gs 15
  fb 9
  ts 8
  bjk 8

  edit: beşiktaş'ın lig şampiyonluğu sayısını 16(-2) yazmışım. doğrusu 15(-2) olacakmış. 20 yılda 1-2 defa şampiyon olabilenler için büyük lütufta bulunmuşum yanlışlıkla.
 • gs liler lobi, mafya, cemaat, siyaset gibi konulara hakimdir. konuşmak zorunda kalırsanız bu konuları açın.