şükela:  tümü | bugün
 • türkiye ligi falan umrumda değil. ben hırsızlığı ve şikeciliği, hakemlerin şerefsizliğini ve milyonlarca insanın aptal yerine konmasını kaldıramıyorum artık.

  eminim benim gibi bir sürü insan var. en adil olanı türkiye'nin avrupa kupalarından men edilmesidir. çünkü bu ülkede adil bir lig yok. futbol oyun kuralları uygulanmıyor ve şike yapılıyor. eyyam yapılıyor. şampiyon olan takım uefa'dan 40-50 milyon euro alacak ya hani. bütün bu kaos o yüzden. büyük para çünkü bu meblağ tr şartları için. bu para yüzünden hır çıkıyor.

  hakemler birilerinin istediği şekilde tayin ediliyor, var sistemi bile şaibeli. federasyonda, tahkimde ve mhk'de ergun gursoy, sabri çelik ve ali dürüst gibi fanatik galatasaraylı adamların işi ne birader?

  hakemler biraz objektif davranıp gargamel terim ve galatasaray süratle puan kaybedip hak ettiği yere gerileyince kıyameti kopartıp kazan kaldırdılar.

  mhk başkanı yusuf namoğlu'nu istifa ettirdiler, tüm ekip ergun gursoy ve ali dürüst'ün terim ve albayrak'tan aldığı direktiflere göre değiştirildi. sonuç ortada.

  şu çaykur rize-gs maçını izlemeleri bile yeterlidir. uefa ve fifa'nın bu lokal liglere müdahil olması şart. bu böyle gitmez.

  gelsinler adam etsinler bu ligi. herkes hak ettiğini alsın. süper lig maçlarını fifa kokartlı yabancı hakemler yönetsin.

  süper ligde ilk ve son 5 takım arasında mutlaka playoff maçları oynansın. bu maçları fifa kokartlı yabancı hakemler yönetsin.

  bir şekilde adalet sağlansın. böyle gitmez.
 • kendi iç meselesini kendi iç dinamikleri ile çözmesi gereken bir ülkenin anlamsız şikayet hareketi.
  hangi galatasaray 'u.
  şikayet ederken imla hatalarına dikkat et istersen. kendi dilini yazamayan adam gelmiş burda bize ne anlatıyor derler.
 • ulan keşke öyle bir şey yapsanızda şu eski defterler bir daha açılsa, bildiri yayınlanyıp bir birinizi yaladığınız bildiri götünüze girse, şu var kayıtları açıklansa.

  aynen ibişler siz başvurunca uefa çatırdıyormuş .

  büdüt: play off'u da denediniz orada koyup geçtik. yeni bir şey düşünün.
 • uefa kupasi icinde edin. bu nasil aglaklik ve zavalliliktir belli degil. küsküyü yiyince ne yapicaginizi sasiriyorsunuz, biraz soguyun küskünün etkisi gecsin sonra yine aglarsiniz.
 • adam heyecandan açamamış bile başlığı. kim bilir ağzından nasıl salyalar akıyordu. maçın tekrarını izledim amk sizin yüzünüzden. kırmızı kart şaibeli sadece. ona da kesin diyemiyorsun. penaltılar doğru hoşaflar. sabaha kadar ağlayın. her yere şikayet edin. bildiri yayınlayın. hadi bakalım klavyeler fora!
 • bizi gülmekten öldürdüğünüz yetmedi, şimdi de uefa’yı mı gülme krizine sokacaksınız demek istediğim kampanya.

  bide playoff oynansın demiş tinerci bey. illa diyor ki gelin vodafone park’ta da kupa kaldırın. swh
 • tam olarak 17 kulüp birleşerek yapın hatta.
 • e-devletten edin