şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: darksting)
 • kendisi emek hırsızdır.
  (bkz: #45410305) şu entryi çalmış. (bkz: #69929634) şu şekle çevirmiştir.
  eee burdan bir yorum yapacaksak eğer; o çocuğun üstünde gerçekten gs forması olsaydı o para asla geri gelmezdi...

  sen şimdi o entryi silersin diye ben sonradan edit yapmamak için buyrun; prtscn.
 • (bkz: you got me)

  entrynin altındaki diğer entryleri okumadan nickaltıma doluşmuş yazarları göstermiş trolleme.

  daha önce mesajla çalıntı diyenlere de söyledim entry aynı mı bakın diye. birinde bjk diğerinde gs yazıyor. demekki çok farklı.
 • özelden ben avukatım diye ağlayan ezik bir tipleme. diplomamı sokayım mı gözüne diye ağlıyor, sok diyince tekrar ağlıyor.

  sicil no istiyoruz, yine ağlıyor.

  bakalım.

  himmet'in, fetö'nün oyuncağı bir kulüp için sanalda atıp tutmaya devam edecek mi?

  ağlak troll seni.
 • kendisi hakkında yazdığım entry'i sildirmiş ezik bir troll. çok karakterli bir arkadaştır.
 • vay vay vay. bu arkadaşla konuştuk. konuşurken çok kibardı. sonra aralarda iltifat etmeye falan başladı konusurken. ertesi gun yine mesaj atmis. naber diye. ben de moralim bozuk tarzı bir şey dedim. sebebini sormadı - ki sormak zorunda degil-ve mesajlaşma kesildi. aradan 1 hafta 10 gün geçti. tekrar iletişim kurmaya çalıştı. ben de konuşmak istemedim. ıstemek zorunda miydim? sanmıyorum. ıcimden gelmedi yahu. konustuk gecti iste. ayrica hem derdim var dediğimde "hayrola" demiyorsun , hem de 10 gün konuşmuyoruz. sonra bir şey olmamış gibi geri konuşmaya çalışıyorsun. ben senle ne konuşayım? biz arkadaş miyiz?

  zaten konuşmak istemediğimi cevap vermememden anlamalıydı. buna rgmen 1 hafta sonra bir daha yazdi. ben de açıkça kendisi ile konuşmak istemediğini anlattım. sanırım egosu darbe aldı. bana "anlayissiz" falan yazdi. kendisinde küfür etme potansiyeli olduğu için ben de kendisini engelledim. bana küfür etmesin diye. adamın da içine nasil dert olduysa gidip #76122326 bunu yazmis."attention whore" yazmış lan. vay yavrum, demek ki kendisine yüz vermezseniz attention whore oluyorsunuz. bir kadina küfredecek kadar dusen bir erkegi tanimlamaya gerek var mi?tıpık kamil davranışı. "bana yüz vermeyen herkes kezbandir, orospudur" kafası.gördüğünüz gibi hem terbiyesiz hem ilgi budalası hem de belli ki sevgi gormeden buyumus acinasi biri. kimin "attention whore" ya da " fucking ass hole " oldugu belli bence.uzuldum kendisi adina. cidden uzuldum. kendi degerini baskalarinin ona davranisi uzerinden vermesin. biri onu reddedince degersiz hissetme sebebi bu. bence ruhsal sagligi yerinde degil. terapi almali. özgüven kazanmasını tavsiye ederim. reddedilince küfretmek... kendisinden suphe duydugunun kendine guvenmediginin göstergesi.kufur etmiyorum. çünkü belli ki hasta. kendisine yaklaşmadan önce dikkatli olun o yüzden. hoşuna gitmedikçe küfrediyor. yazık be acıdım. belki de gerçek hayatta hiç sevilmediği içindir. yoksa bu kadar küfür kiyamet sacmadir. yani beyler bunu okuyan varsa şunu da bilin. bir kadına yürüdünüz ve size yüz vermedi diye küfretmek ayıptır. sonra madara olursunuz. arkanızdan millet dalga geçer. mesela biz sözlükteki arkadaşlarımla kendisine bayağı güldük.

  reddedilince ağzından salyalar saçarak kufretmeyenlere sevgiler.

  not: inanmayanlara özel mesajları gösterebilirim.
 • ana bacı söven. nickinin hakkını veren zavallı.
 • gelen kutusu » @leblebi tozu ceken cocuk
  bir takım için ana sovmeye başlamıssın. annen görse gurur duyardı seninle. zavallı

  09.06.2019 00:25 ...
  galektersiz -> leblebi tozu ceken cocuk: kime sovmusum?

  09.06.2019 00:26

  şizofrenlerle yaşıyoruz. bu mesajıma cevap bile verilmemiş.
 • bir yerde yazılımcı, bir yerde avukat olan, kendi öz fikri olmayan hırsız ve aynı zamanda da korkak bir it, kapı köpeği. dikkate alıp da vakit kaybetmeyin, anasının önüne çayını kekini getirdiği ergen bir geri zekalı. gidip götünü siktirirse kendisi için en doğru yolu bulmuş olacaktır. kim bilir.
 • "karaktersiz" demek için kullandığım kelimedir.

  karaktersizden daha aşağılayıcı olduğunu düşünüyorum.

  ps: bu entrynin sözlük yazarı ile hiçbir ilgisi yoktur.