• galercilerin çoğu yetkili bayilerle bağlantılı araç daha depoya konmadan araç onlara ayrılıyor veya siparişlerde kıyak geçiyorlar bayininde işine geliyor genellikle toplu olarak alıyorlar çünkü ve tabii ordaki satış temsilcisi, müdür vs.'de elbet herhangi bir çıkarı vardır diye düşünüyorum.
  • durum böyleyse acilen devlet tarafından engellenmesi gereken çakallıktır. bu ne lan gücü kudreti olan emeksiz para kazanıyor gocunmadan. biz de okyanusun dibinde çırpınıyoruz nefes almak için.
  • favoriye eklediğimdeki (29 haziran 2020) fiyat: 2.780.000 tl.
    şu anki fiyat 3.650.000 tl.
    hadi ha bakmıyorum yap onu 4 milyon satarsın.
  • muhtemelen galeri sandığınız dükkanlar da sıfır otomobil bayilerinin sahiplerine ait paravan şirkettir. yoksa galerici bu işi o kadar kolay bitiremez.

sıfır araç bayii distribütörden zor araç çektiğinde piyasada ilgili aracın arzında ne kadar sorun olduğunu bilir. bu durumda piyasada 450.000 e satilacak araci listen fiyati olan 420'den değil, paravan galerisinden 450'ye satar.
  • geçen pazar ford otokoç istinye'ye ford puma bakmak için gittim .
    ellerinde olmadığını kasım'dan öncede olamayacağını ,25000 tl kapora ile sıraya girmem gerektiğini söylediler .
    sonra sahibinden e girdim yaklaşık 30 tane sıfır ford puma alıcısını bekliyordu .
    yazıklar olsun dedim ,yazıklar olsun.
    https://www.sahibinden.com/…-puma?sorting=km-nu_asc
  • 300 bin, 500 bin hatta 3milyon600bin liralık
    otomobil fiyatları için ağlaşan tipler başlığa üşüşmüş.
    size de mi empati kuralım, derdinizle dertlenelim
    hı? bunu mu istiyorsunuz?
  • galericilerin 0-1 yaşında araç satması yasaklanmalı veya satıyorsada kallavi bir vergi alınmalı yoksa bu düzenin önüne geçilemez.
  • "pahalı arabanın suçlusu galerici" yalanını devlet yaymak istese herhalde tam da bunu yapardı.

halk ekonomi yönetimine değil, galericiye kızıyor. çok çok acayip.

biraz salak olabilirsiniz, aman dikkat edin kendinize.
  • ingilizcesi iyi olan kısa ve özlü bir metin hazırlasın, türkiyedeki bayilerin çakallığını üretici firmalara atalım çok mail giderse dikkat çeker
    https://www.volkswagen.de/…ulare/vw-de/auskunft/de/
    fordteam@computershare.com
    michael.goentgens@opel-vauxhall.com (yetkili bir abiye benziyordu)
hesabın var mı? giriş yap