• çok tatlı, insanın içini ısıtan son feci bisiklet'in güzel bir şarkısı, neden bu kadar ilgisiz kalınmış anlamak zor.
  • spotify'da rastgele bulmuş olduğum efsane parça, üstüne bir de türkçe.
  • valla ben çok sevdim ki normalde bu tarzı seviyorum diyebilecek kadar samimi bulmaz ve dinlemeye tenezzül etmezdim ama şarkıyı dinledim bir anda ortalık yeşillendi, ilkbahar serinliği çöktü odaya bu atmosferi yaratması yetti sevmem için. ben bu hissi alabildiğim şarkıları seviyorum hacı ya. güzel olmuş ellerine sağlık son feci pisiklet.
  • son feci bisiklet albümünün ikinci şarkısı. gerçekten çok sevdim, düşman gibi güzel bir şarkı sonrası geliyor kendisi. ilginç sözleri var kendisinin;

sonunda hep canın yanar
    beklediğin yer beklemediğin kadar
    bitince sürpriz var diyenler
    filmi hiç izlemeyenler
    bir yer var biliyorlar ama bize söylemiyorlar galiba sevmiyorlar
    gezegen gezegen dolaş yine bize giren senle aynı şehirden
    sokaklar hep yangın yeri
    öyle tercih eder kibrit tacirleri
    üç ileri ve beş geri
    hiç özlemedim sizleri
    bir yer var biliyorlar ama bize söylemiyorlar galiba sevmiyorlar
    gezegen gezegen dolaş yine bize giren senle aynı şehirden
    sonunda hep canın yanar isyan et isyan edebildiğin kadar
  • son feci bisiklet'in keyif nedir nasıl güzel hissedilir sorularına yanıtı olan şarkı. yalın yapsa bayılırdınız aq çocuklar ne güzel şarkı yapmış hiç haberiniz yok.
  • ne güzel bi şarkı bu yaa... meltem gibi, mimoza gibi, güneş gibi.
    sözler ciğer deliyor, o başka.
  • sabahın 6’sında uyanıp prag hayalleriyle çankaya rüzgarında minik gövdemden taşan kalabalık bir heyecan ve biraz da endişeyle bir çay ocağının kenarında sigaramı içerken bana eşlik eden, melodisi beni her zaman sakinleştirmeyi başarmış son feci bisiklet şarkısı. çok büyük hayallerle çıktık biz bu yola sevgili prag ve çok çalıştık, öyle değil mi?
  • şarkı sözü değil ama melodi içime huzur dolduruyor.
  • "bir yer var biliyorlar ama bize söylemiyorlarr" sfb'nin en güzel parçasıdır. hayatınızda birazcık olsun umuda ihtiyacınız varsa sizin için mükemmel bir başlangıç olur kendileri
hesabın var mı? giriş yap