*

şükela:  tümü | bugün
  • 24 haziran seçimlerinin game of thrones dünyasına uyarlanmış hali. fragmanı da yayınlanmış, güzel bir işe benziyor. bakalım ne olacak.

https://twitter.com/…lls/status/1005873679232794624
  • hahaha 10 numara animasyon. takipteyiz...
  • aktrollerin maaşlarından biraz feragat ederek oluşturulmuş komik olmayan akepe pr çalışması.
  • çok etkilendim. izlemeden önce muharrem ince'ye oy vermeyi düşünüyordum ama üç tekerlekli bisikletle gezen halini görür görmez sandalyeden düştüm ve oyumu ak yürütenlere vermeye karar verdim.
  • üzgünüm.

az sonra paylaşacağım kelimenin türkçesi olmadığı için üzgünüm.

(bkz: cringe)
  • ben artık bu adamlardan yaratıcılık beklemekten sıkıldım ama başarılı bir çalma bile yapamayacak duruma düşmeye başladılar. yazık gerçekten de bağımsız birileri aslında tutmuş bir proje olan game of zonesdan esinlenip böyle bir şey yapsaydı iyi olurdu ama işte akp'nin kapasitesi bu kadar.
  • 1 sezon 1. bölüm yayınlanmış.

s1e1
  • hiciv ve eğlence içeriği beklerken akp propogandasıyla karşılaştığım mini dizi. veya yaratıcılarının anlayacağı dil ile ifade edersek ucube. high sparrow'a ne istedilerse verdiklerini itiraf edip sıla hasretini bitirme çağrısı yapacaklar mı, merak içinde bekliyoruz.
  • aktrollerin yine mizahtan anlamadığını gösteren çöp yapım. böyle iğrenç işlerle genç nesle inmeye çalışıyor adamlar şaka gibi ya. hiç uğraşmayın kim jon snow kim joffrey gençler görüyor.

keşke sponsorlu tweet olduğu için anasayfama düşmeseydi de izlemeseydim. senaryosu büyük ihtimal misvak dergisi karikatüristleri tarafından yazılan, hayatımdan 1 dakika çalan mide bulandırıcı videodur. izlemeyin zamanınıza yazık.
  • "chaos, i love chaos." ahahahahasgsfafjshs.

göte göt diyen başarılı animasyon. bir şeye de ağlamayın lan ekşici yobazlar, tam tersi olsaydı sayfalarca ne kadar yaratıcı olduğunu okurduk burada. gerçi siz ağladıkça daha eğlenceli oluyor :d