şükela:  tümü | bugün
  • 8.sezon fiyaskosundan sonra, ciddi ciddi bu sızıntının gerçek olduğunu düşünmeye başladım. çünkü 2017 yılında hbo siber saldırıya uğramış ve 7.sezon senaryosu komple sızmıştı.

bu sızıntıda taşlar yerine o kadar doğru oturuyor ki bunun fan servis olmasına imkan yok bence. 8.sezonu henüz izlememiş olanlar da okuyabilirler çünkü bu boktan 8.sezon ile hiç alakası yok.

https://paramaksi.com/…enaryosu-tamamen-sizdirildi/

sanırım diziyi henüz çekmeden bu sızıntı olunca, çok erken olduğu için değiştirdiler.
    ama gerçekten bunu çekmiş olsalarda bir allah'ın kulu olmamış demezdi.
  • kesinlikle gerçek olan senaryo. o zaman okumuş ve moralim bozulmuştu. çünkü çok detaylıydı ve hacker saldırısından sonra açıklandığı için bana çok makul gelmişti gerçek olması. sırf sızdığı için bunu çekmeyip o saçma sapan şeyi çektiniz de ne oldu.
    onu da sızdırdınız.

bu senaryo tam olması gibi.
    howland reed var. eyrie var. night king herkesin beklediği gibi jon ile vs atıyor ve jon tarafından öldürülüyor. cersei arya tarafından öldürülüyor. bran ejderha warglayıp viserion ile savaşıyor. bir daha asla yürüyemeyeceksin ama uçacaksın.
    en güzeli de taht jon ve dany'nin bebeğine kalıyor.
    yani buz ve ateşin şarkısı.

bran.
    bran'in yolu ise efsane.
    2.bölümde night king tarafından bıçaklanarak öldürülen bran, dizinin finalinde ak gezenler tarafından yeni night king'e dönüştürülüyor.
  • fan saçmalaması mı, gerçek sızdırılan senaryo mu bilinmez lakin mevcut sezondan çok daha iyi olduğu gerçek. keşke şu senaryoyu çekselerdi de milyonların gözleri kanamasaydı.
  • bu senaryo kesinlikle gerçekti. tekrar okumadım ancak dany’nin cersei tarafından öldürülüp kralın topraklarında çıplak dolaştırıldığı senaryodur muhtemelen.

okuyunca sinirden deliye dönmüştüm.

o yüzden çekilen senaryo bile bana huzur vermişti.