5960 entry daha
  • --- 4x2 spoiler ---

joffrey öldü güzel oldu, büyük zevk aldık izlerken ama onun gibi bir psikopat için fazla basit bir ölüm oldu. theon greyjoy yaptığı pisliklerin cezasını insanlıktan çıkarılmış bir halde inim inim inleyerek günlerce çekerken ondan daha kötü olan joffrey bir dakika acı çekerek ölmemeliydi. ben ölüm anında rezil olmasını biraz sürünmesini, can çekişirken birilerinin ona kahkahalarla gülmesini, anne beni kurtar diye ağlamasını falan isterdim. hele ki son anlarında tyrion reise o yaptığı rezilliklerden sonra. keşke tyrion daha önce yaptığı gibi şu velede herkesin önünde iki tokat çaksaydı da sonra ölseydi. pislik öyle bir nefret ettirmiş ki ölümüyle bile tatmin olmadım.

--- 4x2 spoiler ---
  • bizlere bir sean bean klasiği daha yaşatan dizi. (bkz: lotr)
    (bkz: equlibrium)
  • muhtemelen çoktan konuşulmuş bitmiştir okumadım entryleri ama joffrey'i kimin zehirlediğini halen merak eden varsa diziden dört kareyle açıklıyorum.

1
    2
    3
    4
  • --- spoiler ---

piços amigos!
    hacı kıralların kıralı, göt evlatlarının en babası! gelmiş geçmiş en orospu çocuğu dizi karakteri; bence süper öldü.
    evet. zehirlenmek gibi aşağılayıcı ölüm var mı lan! damarı götünden çıktı itoğlunun. oooh mis.
    yanlışlıkla sağa sola kılıç sallarken götünü keseydi daha süper olurdu da komedi filmi de değil sonuçta. gerçi güldürmedi mi!? hem de ne güldürdü.

üzülemedi!
    anası olacak orospu doğru düzgün üzülmedi, evet. kötü oyunculuktan falan değil saçma sapan konuşmayın bi; sinirden amk.
    üzülemedi ki lan kadın! bi yarım saat önce izvandut gibi karının birinin sevgilisine aşık olduğunu öğrendi. düşün bak. bi hayal et. üzüntüsünü ona verdi verdi verdiiiii, sinir kaldı. bi de şey var ayrıcana, kıral ölünce ellerindeki tüm gücü kaybettiler amk.
    üzülemedi bi de üstüne tırstı. şimdi ortada bir kıral yok ama bir quenn (kuvin) var lan ahahah. yarraklara yan yan bastılar.

zehirlendi mi?
    cofri yi kimin öldürdüğüne gelince, sahneleri tekrar tekrar izledim, çözdüm amk. bunu söylemiyim ,geleceğiniz kararmasın. sonraki bölümlere tahmin spoilerı iyi bişey değil amk. keyifle izleyin.

oohhooo neler neler!
    neler neler? heee şey diyecektim. diğer güzel olaylara gelelim diyecektim.
    arya intikamını aldı, sanki ben aldım amk. valla ne güzel kılıç lan o! tereyağına yorgan iğnesi gibi sokuzladı boğazına tipsizin.
    köpeği de sevmeye başlıyoruz değil mi gençler gelin itiraf edelim.

fahişe gemiye bindi mi?!
    şok şok şok! bilmiyoruz. bi alengir olmalı. sonuçta başrol lan o kadar sevişmişliği var. sonuçta küçük şeytan başrol gibi bi'şey. (bunu yazdım diye bir iki bölüm sonra ölürse sikerim böyle diziyi söliyim!)

sarı karı nerede?
    diğerleri gibi yarak kürek mevzularla ilgilenmiyor gibi. ciddi ciddi pilanlar purogramlar! progressssssss...
    o değil de lavuğa verecek iyi mi. sen dev gibi adamı cadıya büyücüye öldürt sonra gel çiroza... neyse... hem de bi yaban çiçeğine ha. piyyy.

kızıl orospuya ne demeli?
    ışıktı karanlıktı derken dayı amca halaoğlu falan bırakmadılar amk. little scarface girl ün kanını içer bu ha. öyle tipsiz öyle sinsi amk. ruhsuz fallik. dizideki en orospu karı lan bu. lanister karılarından bile orospu!

bi oğlan vardı kuzgunun gözü?
    bran bran. onun adı bran. bi sonraki sezonda evlenmiş, çocuğuyla birlikte oynarken görecez. lla oğlum bi yılda amma büyüyo lan bunlar anasının amı!

şey vardı hani... hah duvar?
    en az 6 sezonu var. winter is coming'le başladılar, "o değil de hava soğukmuş amk" diye bitirecekler diziyi sanırım.
    kızıl hatun duvara giden yolda atarlı. sinirli. agresif. ork mork dinlemiyo boğaza dayıyo namluda mermili tabancayı.
    edit: tabanca değilmiş colt'muş; diğer adı m-16. (keleş değil yalanınızı sikerim)

snow piçi?
    john olmayan hani. ramsay olan.
    bi kere kendinin aynı olan bi karıyı nası buldun? işkenceciler! ahlaksızlar!
    eline ok-yay almış, suratına sıkıyım mı diyo asflajef. altıpatlar mı lan o kaltak!? m-16 mı o!
    neyse. iklinizin birlik olup parçalattıığınız o kız var ya, rüyanıza girer işalla amına koyim. gerçi girmesin onu da sikersiniz siz! midenizi sikeyim.
    ramsay! o nasıl bir cesarettir. yani uçuruma yanaşıp tükürülür ama bu yapılmaz lan! ne bileyim gidip van dam'a falan pandik atılabilir, tayyibin suratına küfür edilebilir bak sen düşün! ama sen adamın taşşşakları al, fareye çevir adamı, ver eline usturayı (ucuna jilet takılan ustura değil gerçeği lan) beni tıraş et de.
    tam boğazı alırken de "yav abin öldü lan!" de bi de... öz abisi gibi severdi lan o onu.
    cesaretinden olayı kutlamakla birlikte ölümünü görebiliyorum gbii geliyor ama çok da gelmiyor gibi. değişiksin sen hacı. hikayeye nasıl tam olarak bağlanacaksın merak ediyorum hakkkketten. yeni cofrimiz sensin panpa kusura bakma, nefretimizi kusacak biri lazım. amına kodumun çocuuuuu seni! piç.

başka?
    hepsini siktiredin cofri ne güzel öldü lan asfklajfhe. haaaadi iyi geceler.

--- spoiler ---
  • gözlerim ve kulaklarım beni yamultmadıysa joffrey ibişinin düğününde ağzını açmasıyla kapaması bir olan şarkıcı sigur ros solisti jonsi'ydi.
  • bilmem sadece bana mı öyle geliyor ama 4. sezonda sanki daenerys'in kaşları iyiden iyiye karardı. bu sebeple ilk sezonlarda afet olarak gördüğüm daenerys, gittikçe saçını sarıya boyatmış, götü yere yakın, tipik bir türk kezbanı gibi gelmekte.
  • --- spoiler ---

joffrey pisliğinin ölümüyle nihayet kötüler de cezasını buluyor diye düşündürmüştür. ahh nedd reyizi nasıl öldürdünüz bee halen kabullenemiyorum bunu.
    --- spoiler ---
  • seriyi kitaptan takip edenlerin, üzerinden yapılan tahminlere kıkır kıkır güldüğü tv dizisi.
  • --- spoiler ---

joffrey piçinin ölümü, çok temiz oldu.
    --- spoiler ---
36294 entry daha
hesabın var mı? giriş yap