29262 entry daha
  • --- spoiler ---

yok kötüler kazansın, yok başkaları kazansın falan. geçeceksiniz hacı o işleri.

jon snow, geri zekalı mıydı ki samwell tarly'i kütüphanelere yolladı. dany desen, prenses olmak için kardeşini kocasına öldürten, the unsullied ve dohtraklar olmasa çoban bile olmayacak biri, lannister'lar desen karaktersiz- kifayetsizler topluluğu, taht onların olmadığı halde sahiplendiler, bran desen kafayı sıyırmış bir meczup, sansa desen babası katledilirken aval aval izleyen zevzek.

bak arya ve tyrion farklılar ama onlardan da olmaz.

jon snow dururken; yok dany, yok night king, yok cersei, yok jaime yok tyion, yok bran, yok sansa, yok arya diyenler de vatan hayinidir.

taht, kim ne derse desin sonuna kadar jon reyizin hakkıdır.
    --- spoiler ---
  • blutv'de yayınlanacak mı merak ediyorum. şuan ilk 6 sezon mevcut 7.sezon henüz yüklenmedi. 8. sezon olacak mı merak ediyorum ? bilgisi olan yeşillendirsin.

edit : müşteri hizmetlerini aradım sözleşme için çalışmalarımız devam ediyor diyorlar...
  • torrent'in nasıl bir kral olduğunu tekrar hatırlatan dizidir. geliyor iki gözümün çiçeği. gece yayınlanır yayınlanmaz "ebp" ya da "ntb" relaselerinden birini indirip, cam gibi bir görüntü eşliğinde sansürsüz olarak izlemesini sizden öğrenecek değiliz...
  • gel artık tanrının laneti dizi.
  • çoğu insanın varoluş sebebi olduğunu düşündüğüm dizi. biz de izliyoruz, bekliyoruz, boş vakit bulunca açıp bakacagiz, spoiler yersek de yiyelim, yani hayatin en gizemli sırrı açıklanmayacak sonuçta. ancak çoğunluğun spoiler yememek adına daha şimdiden giriştiği iş ve işlemler, sabah 4'te kalkma planları ve benzeri durumlar karşısında, insanların motivasyonuna şaşırmadan edemiyorum. geçenlerde japonlara bir haftalık tatil verildiğinden insanların depresyona girdiği şeklinde bir haber vardı. bizde insanlara iş desen, bırak dörtte kalkmayı, işe dair bilmem kaç günden önce plan yapmayı, kaytaracak yer arar. ama altı üstü bir popüler kültür ürünü dizi için yapılan planlara, hissedilen motivasyona bak amk. dizi film izlemeyin demiyoruz, izleyin, izleyelim, ama şu motivasyonu keşke daha faydalı işlere de ayirabilse ülke insanı.

edit. begendigim dizilerden birinin altına girdigim ilk entrinin bu olması da istemsiz de olsa beni üzdü.
  • yıllardır herkesin dilinde olan dizi üzerimde en ufak bi merak uyandırmıyor
  • dizi ismi sol frame girince yine her yıl olduğu gibi birilerinin senaryoyu sızdırdığını sandığım dizi/kitap serisi. severek takip ediyor ve 4 gözle bekliyoruz.
    go jon snow!
  • insanların neden tapınırcasına sevdiğini anlayamadığım, ortalamanın bir iki tık üstünde fakat hbo standartları için vasat olan dizi.
  • lost izledikten sonra asla bir diziyi daha böyle fanatikçe takibe almadım.

o sadece bir kurgu.
  • ya şu diziye vasat diyen, popüler kültür falan zirvalayanlar var akıl alır gibi değil. sizle kimler arkadaşlık ediyor, ne biçim hayatlar yaşıyorsunuz anlamak mümkün değil. bi siktir olup gidin vizyonsuz boklar.
13859 entry daha