45199 entry daha
  • turkcealtyazı'da en çok indirilenler arasında bulunmasına ve prequel'inin gelecek olmasına rağmen ışık hızıyla dibi gören dizi. burada son 1 ayda 50 entry falan yazılmış. ne burada ne de çevremde kimse konuşmuyor. kaliteli bir final sezonu olsaydı halen 1 günde en az 50 entry giriliyordu.

final sezonunu puanlama açısından açık ara farkla en kötü sezon olarak çekmek, hem de bu kadar ucu açık bir dizide büyük salaklık ister. tebrikler.
  • son sezonu gayet kaliteli ve heyecanlı bulduğum dizidir. boş boş konuşanlar nasıl bir senaryo çizeceklerdi şuraya yazıversinler de görelim.
  • başlığı gördüm ben de yazayım dedim. bir dizi ancak bu kadar berbat bitebilirdi. ne kadar yükseğe çıkarsan düşüşün o kadar sert olur bu dizi de allah katından cehennemin dibine indi benim için teşekkürler.
  • bu sene başı ilk sezondan başlayıp sindire sindire nihayet bugün bitirdiğim dizi. yıllar önce ilk bölümün yarısı olmadan falan kapatmıştım ilk çıktığı ve henüz popüler olmadığı zamanlarda. ama tabi o kadar konuşmaya dayanamayıp sonunda bitirdik eşimle.

--- spoiler ---

söyleyeceğim tek şey bu muazzam dizide finalde jon'a biçilen son kadar hiç bir şey rahatsız etmedi beni. sansa'nın kuzeyin kraliçesi olması, arya'nın batıya açılması, dany'nin ölümü, uzun gece savaşının basitliği vs.

o kadar şeyden sonra şu adama biçtiğiniz sona lanet olsun amk. o kadar biçilecek son varken bu saçma sapan sonu seçmenize lanet olsun. bölümün puanı bu yüzden 4 olabilir. bu kadar acımasızca itibarsızlaştırılacak bir karakter değildi kanımca.

--- spoiler ---
8 entry daha