• spoiler vermek için başlığına üşüşenleri toplama kamplarında sabun yapmanın farz olduğu dizi.
  • yalan dizi. spartacus bu diziden kat kat iyi cunku gercekleri anlatiyor, ejderha diye bisey yok inanmayin sakin. spartacus izleyin. lutfen.
  • akıl çıkaran bir birinci bölüm ile bizlerle lan vay amk almanyadan amcam gelmiş gibi sevindim.

--- spoiler ---

edit: ilk bölümü dakikalar önce sona erdi, ejder kızımızı büyümüş gördüm biraz ete gelmiş tabureye oturunca ayakları yere değer olmuş, fragmanda da görüp heyecana kapıldığım çüksüzler ordusu da şahaneydi harbiden, keşke ilk bölüm deyip şöle 3 saatlik bişi izletselerdi anasını satayım.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

nerde arstan whitebeard nerde strong belvas dediğim bölüm oldu

--- spoiler ---
  • an itibariyle torrente düşmüştür.
  • göz açıp kapayıncaya kadar bitti yeni sezonun ilk bölümü. sen aylarca yollarını gözle, yeni sezonu iple çek, daha khaleesi'mi görmeye bile doyamadan bitsin bölüm. reva mı ulan bu yaptığınız?!!
  • --- spoiler ---

harika bir ilk bölümle aramıza dönmüş olan über dizi. her ne kadar izlemeye doyamadan bitse de, haftaya yenisi var diyerek kendimizi avutacağız.

yalnız o değil de khaleesi'nin ekip çok güçlü oldu be!
    --- spoiler ---
  • an itibariyle dizi-mag'in son bölümünü yüklediği dizi. izlemeyenler oradan izleyebilir.
  • --- spoiler ---

sir barristan'ı ilk bölümden göstermek olmadı olmadı. yakışmadı
    --- spoiler ---
  • bomba gibi bir bolumle donen dizi demek isterdim ama hicbir sey anlamadim biranda bitiverdi. yeni bir game of thrones donemi basladigi icin mutluyum ama aryacigimi gormemis olmak da beni uzdu acikcasi. neyse ki gelecek bolum fragmanlarinda gordum de az da olsa ozlem giderdim.

--- spoiler ---

khaleesi evvela senle baslamak istiyorum. ejderhalar masallah buyumusler de show da yapiyorlar. cuksuz ordunu da kaptin mi kimse senin karsinda duramaz artik. o kucuk kiz da neyin nesiydi yaa gecenin bu saatinde cok korktum valla. ayrica askerleri satan adam da cok urkutucu. gecen sezonki buyucuye benziyor.

jon snow, umarim bir an once kurtulursun aklinda nasil bir fikir var bilmiyorum ama agzindan cikanlarla kalbinden gecenlerin ayni olmadigini biliyoruz. ayrica ygritte denen o silliga da hic bulasmazsin umarim. o devi bir an once ayartmalisin, eliyle insanlari gomer ya.

joffrey sana diyecek laf yok korkak dogdun korkak oleceksin, valla bolumun en eglenceli sahneleri korka korka pencereyi acip disariyi seyretmesiydi. margaery halkin sevgisini elde etmeye calisiyor bence. halktan da destek aldi mi kaleyi icten fethedebilir.

tywin lennister seni hic sevmedim hic de sevmeyecegim, ne bicim bir babasin. tyrion lennister'e her sıkıstiginizda annesinin olme sebebi oldugunu hatirlatmak zorunda degilsiniz. tryrion uzulme dostum bu dizinin en zekisi sensin elbet bir yol bulup istedigini elde edersin.

sansa baelish'e cok guvenme ki zaten de oyle yapiyorsun.

melisandre ne kadan da planci bir kadinsin sen, koca adami harcadin. kara duman seni yutsun emi.

--- spoiler ---

birinci bolum olmasi nedeniyle sakin bir bolumdu. ilk bolumler genelde isinma amacli oluyor tam acilmisken de dizi bitiyor. bu bolum cok durgundu. aman aman dedigim bir sahne yoktu. gelecek bolum fragmanda gordugum kadariyla daha renkli olacaga benziyor.

edit: 54 dakikaymis ya bana onbes dakika surmus gibi geldi.
hesabın var mı? giriş yap