• --- spoiler ---

kanlı düğünden sonraki en güzel bölümdü sanırım. neden bu kadar olayı tek bir bölüme sıkıştırdılar anlamış değilim. ilk 2-3 bölüm boş beleş geçti bu bölüm bir sezonluk olay izledik nerdeyse. dany'yi ve jon'un dany deyişini gitgide daha çok seviyorum. tatlılar sizi..
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

ya lütfen bir allahın kulu bizim salak suicide squad'ın duvarın ötesine geçmesinin mantığını açıklayabilir mi? neymiş cersei'ye kanıt lazımmış, yahu cersei'nin ne parası kalmış ne askeri, artık bir tehdit oluşturduğu yok, onu yanına alman sana öyle aman aman bir güç de katmayacak akgezenlere karşı. cidden oraya gidiş konusu canımı çok sıkıyor özellikle viserys'in kurban olmasından sonra :(

--- spoiler ---
  • geri zekalıların " beğenmiyorsan izleme " dediği dizi. idiot diyor ki " fantastik dizide mantık mı arıyorsun"

beynini marine edip siktiğim , fantastik evrenin içinde de kendisine ait bir gerçekçilik var. filmsel evren/gerçekçilik dediğimiz şey var. bunu senin iq derecen çözümleyemiyor olabilir fakat gidip de adam akıllı eleştirisini yapana mal mal konuşma.

dizideki mantık hataları aldı başını gidiyor. benim bildiğim got bu değil arkadaş. sırf aksiyon yaratmak için çekilmiş sahneler.
  • --- spoiler ---

göt sıkışınca hemen benjen gelsin kurtarsın. adamın başka vasfı yok resmen amk.
    --- spoiler ---
  • sızdırılan bölümünü (s07e06) bazı mantığıma yatmayan şeyler olmasına rağmen beğendiğim dizi.

bu son bölüm ile ilgili tüm yorum içeren entry'leri okudum hemen hemen. hepiniz de haklısınız ipneler. nihayetinde çok da şapmayın, birbirimizi kırmayalım bir dizi için.

--- spoiler ---

en çok da kızıl yabani abimiz whitewalkerlara yem olacak diye korktum. eli brienne ablamızın eline değmeden göçüp gidecekti bu dünyadan az daha.

--- spoiler ---
  • güzelim dizi sıza sıza hiç oldu. sızan herşey doğruluk payı barındırıyor. bütün bölümleri aynı anda yayınlansın bitsin bu işkence.
  • --- spoiler ---

tüm gece götleri donuyor, sonra herif alevli kılıç çıkarıp ateş yakıyor.
    nedir yani, faturası mı fazla gelcek kılıcı tüm gece yakıp milleti ısıtsan? ustan soğuktan öldü be, sonra kılıcı adamı yakmak için kullandın.

şu son bir kaç bölüm o kadar saçma ki, diziye olan tüm saygımı yitirdim. lotr izler gibi izliyorum işte, anca efektlere yüklenin. tam her şey umutsuzken birden bire bir mucize olsun her defasında.

--- spoiler ---
  • bakın hala spoiler almak istemeyip başlıkta gezinen var yani bu başlıkta spoilerla karşılaşmaktan doğal bir şey yok çünkü insanlar bölümü izleyip üzerine tartışıyorlar yani bölüm hakkında konuşuyorlar yani spoiler, istemeyen başlıktan uzak durmalı.

--- 7x6 spoiler ---

tormund ölecek sandım bir an içim çekildi o neydi yaaa. tormund favori karakterlerimden biri, brienne'le kavuşmadan giderse dayanamam.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

night king'de de gitgide bir karadenizlileşme seziyordum, meğer oynayan adam değişmiş amk.

şahsen eskisi daha karizma ve d.şşaklı duruyor.

bran'dan tut da night king'e kadar herkes ismail türüt'ün akrabası gibi geliyor nedense?..

--- spoiler ---
  • küfür etmek için izlenen dizi. herkes götünden birşey uyduruyor. teoriler,bok atmalar, abartılı övgüler havalarda uçuşuyor. evde eşine ,okulda hocasına ,işte patronuna kızan burada birbiri üzerinde game of thronesta yaşanmamış fantezilerini uyguluyor. futbol siyaset ile ilgili başlıkları bitirdiniz barı dizileri filmleri bırakın.
hesabın var mı? giriş yap