• nisan 2019 nedir ya
  • hayatimda izledigim en iyi diziydi lakin ensest ilişkinin zirveye çıktığı bir dizi.
  • nisan 2019'da 1,5 saatlik 6'şar bölümle bizlere veda edecek olan, televizyon tarihinin en pahalı yapımları arasında yer alıp reyting rekorları kırmış ve kıracak olan dizisi.
  • laklakları kesilmiş, sadece işe yarar sahnelerin olduğu edition çıkmadığı sürece kaldığım yerden devam etmeyeceğim dizi.
    sosyal medya hesaplarından yine hype telaşlarına düşünce dur yere hatırladım.
  • 2 saat önce hbo nun hakkında resmi açıklama yaptığı ve teaser paylaştığı dizi.

söylenildiği gibi 8. sezon nisan ayında gösterime girecek. bazı kaynaklar haziran diyordu.

eski görüntülerden oluşan teaser da şu:

https://youtu.be/4u0uhphzj_u

battle of bastards ile kıyaslanamayacak müthiş bir savaş sahnesi varmış. arya, son sahnede tek başınaymış.

artık yeni görüntülerden bir trailer bekliyoruz.
  • son sezonu ama kesinlikle bitmemesi gereken bir dizi
  • -there is only one war that matters, and it is here!

nisan 2019'da final sezonu yayınlanmaya başlayacağı açıklanan hbo yapımı dizi.
  • yeni teaser ının yayınlandığı söylenen dizi. yeni hiçbir şey yayınlanmamıştır. sadece yeni sezonunun nisan 2019 da geleceği duyurulmuştur. dizi unutulmasın diye medyaya ara ara böyle ufak pompalamalar yapılır. birkaç güne, oyuncuları late night showlarda görürseniz şaşırmayın.
    edit: anlatım bozukluğu
  • ohh bir rahatlama geldi bana ne yalan söyleyeyim. 2019 temmuz'una uzamasından hatta daha da ertelenmesinden korkuyordum. en azından şimdi hedef belli. çok özledim.
  • teaser da geldiğine göre sıra reddit'te tüm bölümlerin spoilerinın paylaşılmasında. daha sonra sözlüğe gelecek ben de meraktan okuyacağım. böylece 2 yıllık bekleyiş hiç olacak.
hesabın var mı? giriş yap