5 entry daha
  • ilgi çekmeye çalışan yaramaz bir çocuk gibi olan yazarların övünerek yaptıkları durum. verilebilecek en güzel tepki, hiç tepki vermemektir. anlıyorum spoilerı yedin üzüldün, kızdın ama tepki verme. sen küfür ettikçe onlar göbeklerini kaşıyarak daha mutlu oluyorlar. bir şekilde tepki verilmez veya umursanmazlarsa, azalarak biteceğini düşünüyorum.
  • açık söylüyorum artık sözlüğe girmememe sebep olan durum. gerektiğinde istediği başlıkları gözünü kırpmadan uçuran yönetim buna müdahele etmeli, bunu yapanlar acilen uçurulmaya başlanana ve başlıkta yazılanlar silinene kadar bir daha sözlüğe girmeyeceğim.
  • hayatındaki tek başarısı bir kaç kitabı, dizisi çekilip, herkes tarafından öğrenilmeden önce keşfetmek olan kişiliksiz, ailesinden ve çevresinden ilgi görmemiş insan işi. anlıyorum bir taraftan; çok kötü bir hayatın var. hiç kimse seni sevmiyor. hayatında sadece bu konuda ön plana çıkmışsın ve madalya istiyorsun, takdir edilmek istiyorsun, ilgi çekmek istiyorsun. lakin bunu yapma şeklin sadece ne kadar ezik olduğunu, ne kadar kişiliksiz bir yavşak olduğunu kanıtlamaktan başka bir şeye yaramıyor. bence ilgi çekmenin en kolay yolu hayatını sona erdirmen. ölünce ne kadar yavşak bile olsan bir kaç iyi insan senin için üzülecektir. bence böyle bir hayatı devam ettirmemelisin. asla ve asla insanlar seni sevmeyecek. çünkü tam bir orospu çocuğusun. git ailenden hesap sor. seni niye böyle yetiştirdiklerini sor, sonra git bu çileyi sona erdir.
  • (bkz: #42039417)
  • dizinin 4. sezonu bitene kadar sözlüğü* girişi engellenen siteler listeme eklemeye teşvik eden harekettir*.
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap