• izlemediğin o kadar belli ki "got esprisi" yapılmaz "got muhabbeti" yapılır. siz dernek kursanıza "game of thrones izlemediğini her platformda dile getirme gereksiniminde bulunanlar derneği" falan.
  • "ben ben ben" diye atlamak istiyorum..

ne abartıldı arkadaş altı üstü bir dizi. twitter yıkıldı, instagram storyleri alev aldı. benim de çok sevdiğim dizi ve filmler var ama bu nedir allah aşkına bu nedir ?????!?!?!
  • bu dizideki oyunculuklar nedense bana cok vasat geliyor, 3-4 defa basladim ama yok arkadas olmuyor.
    ote yandan vikings dizisinin oyunculari da beni inanilmaz etkiliyor (bkz: travis fimmel) in canlandirdigi ragnar lodbrok karakteri son zamanlarda gordugum en muazzam oyunculuklardan biriydi.
  • ayrıca normie denilen gruba dahil olmayan 3-5 kişidir bunlar.
  • biri de benim.
    ilk sezondan 3-4 bölüm izleyip bırakmıştım ki ona da geç başladım.
    bu gereksiz tepkileri ve tavırları görünce diziden istemsizce soğuttum kendimi. bilmiyorum, belki ilerde bir gün izlerim.
  • hiç izlemedim, vurmayın. bir gün vakit bulduğumda başlayacağım. *
  • benim de dahil olduğum grup. vakitsizlikten hep.
  • neden izlemedikleri sorulmadan bikbik edilmemesi gereken kişilerdir.

kaç kez niyet ettim izlemeye; ilk sezon ilk bölümün ilk 5 dakikası içinde -aklımda kaldığı kadarılya- ölülerin kafası, ıssız orman, şeytani bakışlar falan gördükten sonra korku-gerilim filmleri sevmediğimi hatırlayıp vazgeçtim. aradan bir zaman geçince unutuyorum niye izlemediğimi, tekrar deniyorum, sonuç aynı, hiç değişmiyor.
  • içinde bulunduğum topluluktur.

(bkz: #88944630)
  • yazarına saygımı kaybettiğim için izlemiyorum. daha dizi başlamamışken ilk kitabını okumuştum, dizi başladığı tarihlerde de ilk sezonu izlemiştim. fakat dizinin yeterince iyi olmadığını düşünüp bıraktım. dizi sonraki sezonlarda asıl övgüleri almaya başladı fakat ben bu kitap serisi ne zaman bitecek diye bekledim. dizi kitapları geçti. daha da kötüsü martin abi çıkıp "spinoff dizi senaryolarında çalışıyorum." dedi. otur daha ana kitapları bitir sen. 1996 yılında bu kitap serisine başlasam ve bu hikâyenin sonunu 2019 yılında diziden öğrenecek olsam iyi saydırırdım yazara. gerçek bir edebiyat eseri tabiki sonunu bilmekle değer kaybetmez fakat bunun okura saygısızlık olduğunu düşünüyorum. o yüzden de got izlemiyorum. final sezonun başladığını daha yeni öğrendim.
hesabın var mı? giriş yap