• 10 yıla yakın bir beklenti içine girmemeleri ile kesinlikle kazananlar game of thrones izlemeyenleridir. her sezon için, her bölüm için beklediğiniz, pazartesi olsada izlesek dediğiniz dizi 1 bölümde hiç edildi. teori üzerine teori, inceleme videoları üzerine videolar... muhabbetler, okuduğunuz onca yazılar... ah ahh...
    benim görüşüm izlemeyenler izleyenlere göre üstündür. çünkü dikkatimi çeken izleyenlerin kendilerini bi halt sanmaları ve izlemeyenleri yermesiydi.(çoğunluk için). bir kere popüler kültürün esiri olmadınız. sizleri tebrik ediyorum, saygıyla çekiliyorum yolunuzda. bu diziyi izlememe dirayeti, sabrınız ile bu ülkeye izleyenlere göre çok faydanız olacağına inancım tamdır.
    sevgiler.
  • kesinlikle katılıyorum. önlerinde henüz izlenmemiş 8 sezon var. mis gibi.

o değil de arkadaş ne meraklısınız ezilmeye siz de. diziden de üstünlük-eziklik kasmayıverin. izleyin veya izlemeyin nedir bu telaş?
  • önce bi sonunu duyalım da öyle izlerim.asabımı bozucak bir son için saatlerimi veremem
  • ilk 6 sezon gibi bir gerçek varken haklılığı olmayan tespit. şahsen benim için final bölümü 6.sezon 10.bölümdür.
hesabın var mı? giriş yap