şükela:  tümü | bugün
  • bir saattir uğraştığım halde izleyecek site bulamama durumumdur. bir tek ben mi yaşıyorum bu problemi?
  • link atın ne güzeller
  • yağmurlu havada susuzluktan ölmek üzere olmakla eşdeğer sorunsal. yeteri kadar çabalandığı takdirde şirinler dahi bulunabilir.
  • (bkz: torrent)

onun dışında gizli bir link filan arıyorsanız yok arkadaşlar. büyük bir sıkılıkla takip edilip, siliniyor. ondan sürekli yeni bir site kovalamanız lazım. size en temelinden başlayarak bir yardımda bulunabilirim ama. buyurun.
  • yıl olmuş 2019 hala p2p işini çözememiş insanlar var.
  • 2019 yılında kendi imkanlarıyla internet üzerinden got izleyemeyen kanald açıp arka sokaklar izlesin.
  • cok hizmetini begendigim bir kurum oldugundan falan degil ama aylik 12 tl yahu digiturkplay'de.. ilk bolumde sansur kesintisi de yoktu..

arkadas link ararken harcadigin internet daha pahali neredeyse, her bolum oncesi link bulamayip strese girip su icsen 1 litre , ayni paraya geliyor aylik..

edit: nasil alinacagina dair sorular geldi, eglence paketi secenegini almaniz lazim, sacma sapan paketlere para bayilmayin bosuna..
  • public trackerlarda bile kolayca bulunan bir diziyi izleyememek için ek yetenek gerekli. özellikle internet kullanımında bu kadar bilgisiz olmak için bi çaba sarfedilmeli... hadi 10 yıl önceki çok da popüler olmayan bir dizi olsa bulamamak, bulduğun torrentte seed olmaması filan biraz normal karşılanabilir de game of thrones'da hele ki son bölümünde indirecek kaynak bulamamak mümkün değil.

indirmeden izleyeceğim, ille de streamable olacak, hazır gömülmüş türkçe altyazı da olacak benim ingiliççem yok filan diyorsanız sorun sizde zaten. türkçe altyazı da planetdp'de oluyor, o altyazı zaten torrentteki versiyonlarla uyumlu oluyor, rarbg gibi üyelik bile gerekmeyen public trackerlar var...

işin en garip yanı public tracker kullanmayı, o trackerlarda en çok seederı olan torrenti bulmayı vs. beceremeyen adam sözlükte kayıt olma butonunu filan bulmuş, bi şekilde yazar olabilmiş...

tanım olsun: sözlükte yeni başlık açmayı bile başarabilen biri için olmayan zorluktur.
  • adım 1 : bir zorrent sitesi bulunur ve utorrent aracılığı ile dizi indirilir

örnek https://kickass2.biz/

adım 2: turkçe altyazı bulunur

adım3: izle amk daha ne
  • popcorntime nedir bilmeyenlerin düşündüğü sorundur. şu entaride anlatmıştım.