• yağmurlu havada susuzluktan ölmek üzere olmakla eşdeğer sorunsal. yeteri kadar çabalandığı takdirde şirinler dahi bulunabilir.
  • (bkz: torrent)

onun dışında gizli bir link filan arıyorsanız yok arkadaşlar. büyük bir sıkılıkla takip edilip, siliniyor. ondan sürekli yeni bir site kovalamanız lazım. size en temelinden başlayarak bir yardımda bulunabilirim ama. buyurun.
  • yıl olmuş 2019 hala p2p işini çözememiş insanlar var.
  • 2019 yılında kendi imkanlarıyla internet üzerinden got izleyemeyen kanald açıp arka sokaklar izlesin.
  • 1. sezondan tekrar izlemeye başla, son sezona geldiğinde internete düşmüş olur. link yok
  • eve geçtiğimde link ölmemiş ise pmden isteyene yeşillendirebilirim
  • yıllardan 2019... genel internet kullanıcı profiline nazaran ekşi sözlük yazarları bir nebze yukarıdadır.
    ama arkadaşım hala ısrarla, yılmadan "ülker link" diye ağlıyorsanız kusura bakmayın ama amelenin en önünde bayrak tutanısınız.
    şimdi size torrent desek, seed desek avel avel bakacaksınız. hele bir de; k-lite, mp classic, otomatik altyazı, opensubtitles desek...
    (bkz: yav bunlar katiyen eğitilmezdir)

edit: aslında bu bile size fazla ama en azından başlangıç olsun. diğer adımları bir zahmet azmedip becerin.
    tıklayın ulan develer
  • ulan günde nelere para harciyorsunuz azicik kisin da verin ayda 20 tl nolcak la vay amuha ya bide utanmadan zorlasti dio zor kardesim adam hizmey veriyor almak istiyorsan korsan alma delikanli hibi parasiyla al
  • sonuc olarak torrente yonlendirmistir. cevremde digiturk’ten izleyen yok.
  • rarbg, kickass, piratebay torrentten 5 dk'da indirdim. turkcealtyazı, opensubtitle, subscene sitelerinden altyazısını indirdim.

sonra çayımı demledim, çerezlerimi hazırladım.

sonra 55 ekran led tv'de 1080p kalitesinde dizinin tadını çıkardım.
hesabın var mı? giriş yap