şükela:  tümü | bugün
  • change.org da başlatılmış olan imza kampanyasıdır. 500 bin hedef konmuş. 7 günde 468 bin kişi imzalamış.

oyuncuların bile memnun olmadığı bir sezonla yılların emeği hiç ve hatta piç edilmiştir. yüz binlerce izleyicinin haklı çığlığıdır bu kampanya.

her tık senaristlere 1 tokat!

tık

edit: an itibariyle 537.000 kişi imzalamış. vay aq resmen fiyaskoymuş koca sezon. kimse mi mutlu olmaz?
  • hemen destek olacağım kampanyadır.

açıklaması şöyle:

"david benioff and d.b. weiss have proven themselves to be woefully incompetent writers when they have no source material (i.e. the books) to fall back on.

this series deserves a final season that makes sense.

subvert my expectations and make it happen, hbo!"
  • burada onlarca entry'de david benioff ve d.b. weiss ikilisinin seriye yaptıkları kişisel müdahalelerle hikayeyi katlettikleri vurgulandı. sadece diziyi izleyen tayfa ise, kitabı okuyanlara terbiyesiz terbiyesiz laflar ettiler. şimdi baktım 482 bin kişi imzalamış sadece kampanyayı. 8. sezonda dizinin geldiği noktadan sadece kitap okurları mı rahatsızlık duyuyor acaba?

tanım: desteklediğim kampanya. hatta roberto orci ve alex kurtzman'a versinler bu sefer, o zaman gerçekten epik olur.

edit:imla
  • parasını da siz mi vereceksiniz dediğim kampanya. bu oyuncuların her birinin sözleşmelerinde, kim bilir ne maddeler var.

ayrıca change.org nedir? şu ana kadar kaç kampanyası başarılı olmuştur?

boş yapmamak lazım. bu diziyi d&d bok etmedi. bu diziyi martin bey bok etti. sen gidip yüz üstü bıraktın o kadar emeği.

bu işi yapsa yapsa ancak tekrar martin reis yapar.
  • doğru, hiçbir şey olmasa bile kesin bir şeyler oldu diyerek katıldığım öneri.

her şeyi tekrarlayalım amk, lig de baştan oynansın elimiz değmişken, nüfus sayımı tekrar yapılsın, suriyelileri ayrı sayın, çıkan sonucu arap yarımadasına ekleyin.
  • amacı sezonu tekrar çektirmekten çok tepki koyma olan kampanya. merak etmeyin sözlük einstein'ları, bu kampanyayı başlatanlar da, katılanlar da böyle bişeyin imkansız olduğunu biliyor.
  • saçmalıktan gayrı değildir. öeh yani.
    bilmiyorum gerçekten bir sonuç almak için mi açtılar, yoksa "bakın tepkimizin büyüklüğü budur" mesajı mı güttüler sadece...

sense8 iptal edildikten sonra geri dönülüp final çekilmesi, lucifer'ın iptal edildikten sonta netflix'e geçip devam etmesi filan hep izleyici tepkisiyle gerçekleştiği için, biraz şımarıp "bunu da yaptırırız la" kafasına girilmiş gibi geldi bana...
  • 1m olacak gibi görünüyor... 900bine dayandı...

ayrıca niye arama yapmaktan acizsiniz sayın sığır suserlar!
    (bkz: got 8. sezon yeniden çekilsin kampanyası)
    (bkz: game of thrones 8. sezon tekrar çekilsin)
    (bkz: got 8. sezon için başlatılan imza kampanyası)
  • http://chng.it/qcmyd4d9cz

bir milyon yüz bini aşan kişi tarafından imzanlanmış ve her saniye imzalanmaya devam edilen kampanyadır.

elbette 8. sezonun yeniden çekilmesini sağlama ihtimali düşüktür ama ecnebilerce salak ile avanak* diye isim takılan iki senaristin gözüne "sizin yapacağınız işi sikeyim" diyen milyonlarca kişi olduğu gerçeğini sokmak açısından gayet yerinde bir çalışmadır.

bonus: bu adamların star wars'un yeni bölümünü çekmesi düşünülüyordu. belki bu kararın yeniden düşünülmesine vesile olur
  • biraz evvel katılım gösterdiğim kampanya. tekrar çekileceğinden benim de umudum yok ama olsun. sonuçta tepki tepkidir.