şükela:  tümü | bugün
  • dünyanın her ülkesinde kararlılıkla uygulanması gereken harikulade eylem.

az kişi tarafından bilinirken öve öve göklere çıkardıkları bu diziye popüler olduktan sonra burun kıvıran kaypak ve lümpen bir kitle var piyasada. bu tiplerin karakteri konusunda ipuçları gayet net. birlikte yola çıktıkları dava yoldaşlarını anında satışa getirebilecek tıynette bunlar. bu yüzden yapılabilecek en mantıklı şey hepsini kapı dışarı etmek.
    hiç 'red wedding'de göz yaşı dökmemiş gibi kötüsünüz pis lümpenler.

not: aslında "çok marjinal olduğunuz için tebrik edeceğiz." diye kandırarak bir yere toplayıp khal drogo'nun viserys'a yaptığı gibi kafalarına 'golden crown' giydirmek lazım hepsinin ama neyse.
  • sınırdışı etmeyelim, direkt ejderhalara yem edelim...
    ulan herkes mi içiyor???
  • geçenlerde birisi ile sohbet ediyordum. eşi işyerindeki çalışma arkadaşlarından çok şikayetçiymiş. neden diye sordum. çok muhafazakarlarmış dedi. hangi konuda dedim bende. kendisinin ve ailesinin ne kadar modern, muhafazakar insanlarınsa ne kadar çağdışı ve kendince gülünç olduklarini anlatmak için "ya mesela biz game of thrones falan izliyoruz ya onlar hiç izlemiyormuş" dedi.
  • (bkz: game of thrones izleyenleri sınırdışı etmek)
    bir diziyi izleyen kitle bu kadar mı itici olur lan? tek sahnesini izlemememe rağmen nefret ediyorum bu diziden. hele bazı insanlar var ki resmen diziyi tekeline almış gibi bir triplerde geziyolar. izlemiyorum diyince iğrenç iğrenç bakmalar, 10 laftan 9'unu game of thrones'a bağlamalar, karakterler ölünce triplere girmeler, "spoiler verebilirsin izlemicem" diyince sanki inanılmaz bir şey kaçırıyormuşumcasına küçümsemeler ve daha aklıma gelmeyen bir sürü şey. tamam güzel dizidir felan ama sakin ya. nefret ediyorum bu dizinin "fangirl"lerinden.