şükela:  tümü | bugün
 • bir reddit kullanıcısı, game of thrones’un 7. sezonuna ait tüm senaryoyu detaylarıyla birlikte sızdırdı.

  bundan yaklaşık 3 ay önce game of thrones’un 7. sezonunun çıkacağı müjdesini almış, çıkış tarihini ve kaç bölümden oluşacağını da öğrenmiştik. dizinin fanlarını heyecanlandıran bu gelişmenin ardından şimdi can sıkıcı başka bir gelişme yaşandı. heatstreet sitesinin yayınladığı habere göre awawforthelads isimli reddit kullanıcısı, forum üzerinden dizinin 7. sezonuna ait tüm senaryoyu tek tek sızdırdı.

  hbo’nun yaptırımına uğramamak için reddit’in direkt olarak hesabını sildiği kullanıcının sızdırdığı bilgiler, dizide missandei karakterini canlandıran aktris nathalie emmanuel tarafından da doğrulanmış durumda.

  http://www.webtekno.com/…ple-sizdirildi-h21534.html
 • atilla taş game of thrones çekimlerine gittiyse demek.
 • game of thrones spoiler'ı yemekten keyif alan bünyemi şenlendiren haber.

  edit : eğer gerçekten yazdığı gibi bitecekse games of thrones, fanların gazabından korkun ey yapımcılar.

  --- spoiler ---

  duvar yıkılacak ve orda bitecek ha?

  (bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)

  --- spoiler ---
 • seyreyleyin sözlükteki şenliği. şimdi her gün bir başka trollden spoiler yeriz.

  öte taraftan hbo'nun fake'i de olabilir. belli olmaz.
 • günümü şenlendiren haber. ne olacağını bilmediğim bi şeyi beklemekten nefret eden ve dizileri hep senaryoyu okuduktan sonra izleyen biri olarak beni büyük bi dertten kurtarmıştır o reddit kullanıcısı. burdan ona sevgilerimi gönderiyorum
 • oturdum okudum. şimdi uzun uzun burada anlatamayalım jon snow diye bir delikanlı varmış vah vah. insan üzülüyor tabii. sonra cercei diye bir kadının başına gelenler çok enteresan. ama arya stark'ı açık açık anlatıyorum izninizle. kız neler yapıyor be.

  şaka lan şaka neden okuyayım manyak mıyım. sayfayı bile açmadım.
 • yahu o kadar büyük bir yapımsın, her bölümün olay oluyor, dizi izlenme rekorları kırıyor, milyonlar harcıyorsun bölümleri çekmek için ama bir sızıntıyı engelleyemiyorsun. bu sızıntılar bir değil iki değil. ya bölümler önceden internete sızıyor ya senaryo ortalıkta dolanıyor. nerede kaldı kaliteli iş yapmak. sen game of thrones'sun büyük düşün diyoruz adamlar her sene falso üstüne falso veriyor arkadaş. insan gerçekten hayret ediyorya.