şükela:  tümü | bugün
  • bir reddit kullanıcısı, game of thrones’un 7. sezonuna ait tüm senaryoyu detaylarıyla birlikte sızdırdı.

bundan yaklaşık 3 ay önce game of thrones’un 7. sezonunun çıkacağı müjdesini almış, çıkış tarihini ve kaç bölümden oluşacağını da öğrenmiştik. dizinin fanlarını heyecanlandıran bu gelişmenin ardından şimdi can sıkıcı başka bir gelişme yaşandı. heatstreet sitesinin yayınladığı habere göre awawforthelads isimli reddit kullanıcısı, forum üzerinden dizinin 7. sezonuna ait tüm senaryoyu tek tek sızdırdı.

hbo’nun yaptırımına uğramamak için reddit’in direkt olarak hesabını sildiği kullanıcının sızdırdığı bilgiler, dizide missandei karakterini canlandıran aktris nathalie emmanuel tarafından da doğrulanmış durumda.

http://www.webtekno.com/…ple-sizdirildi-h21534.html
  • atilla taş game of thrones çekimlerine gittiyse demek.
  • game of thrones spoiler'ı yemekten keyif alan bünyemi şenlendiren haber.

edit : eğer gerçekten yazdığı gibi bitecekse games of thrones, fanların gazabından korkun ey yapımcılar.

--- spoiler ---

duvar yıkılacak ve orda bitecek ha?

(bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)

--- spoiler ---
  • seyreyleyin sözlükteki şenliği. şimdi her gün bir başka trollden spoiler yeriz.

öte taraftan hbo'nun fake'i de olabilir. belli olmaz.
  • günümü şenlendiren haber. ne olacağını bilmediğim bi şeyi beklemekten nefret eden ve dizileri hep senaryoyu okuduktan sonra izleyen biri olarak beni büyük bi dertten kurtarmıştır o reddit kullanıcısı. burdan ona sevgilerimi gönderiyorum
  • oturdum okudum. şimdi uzun uzun burada anlatamayalım jon snow diye bir delikanlı varmış vah vah. insan üzülüyor tabii. sonra cercei diye bir kadının başına gelenler çok enteresan. ama arya stark'ı açık açık anlatıyorum izninizle. kız neler yapıyor be.

şaka lan şaka neden okuyayım manyak mıyım. sayfayı bile açmadım.
  • öncelikle bir game of thrones izleyicisi olduğumu belirtmek isterim. ancak bu dizilerin neden bu kadar abartıldığını, senaryonun peşine düşüp internette yayınlayacak kadar üstünde çabalanmasının sebebini anlayabilmiş değilim. dizi başlayana kadar her yanda "7. sezondan ilk fotoğraflar", "senaryo sızdırıldı" gibi şeyler göreceğiz sürekli. la biraz bekle be, bu kadar mı boş insansın işin gücün yok mu? yayınlanınca izleyeceksin işte nedir bu telaş anlamadım ki.

konudan da biraz saptık ama neyse, kısacası çok da şeyapmamak lazım genşler.