şükela:  tümü | bugün
  • şu diziden çok daha iyi diziler var, bence tutulmasının tek sebebi algı oluşturulması.
    bir kaç defa izleyeyim dedim, ilk bölümü bitiremeden kapattım. yahu abartmayın bu kadar cidden anlattığınız kadar iyi bir dizi değil.

t:sıradan bir dizi

edit: kötü ile abartı kelimelerinin anlamını bilmeden sayısız gerizekalı fanboylar olduğunu görmek çok keyifli lan. bu ıq ile nasıl yaşıyorsunuz inanılır gibi değil?

kötüdür, iyidir bilmem bana göre abartılmış balondur.

mesaj atıp destek veren arkadaşlara teşekkür ederim kips

vay mnakoim adam götü boklu bir diziyi felsefe, matematik ve bilim ile kıyaslamış uu beybi. affına sığınarak sormak istiyorum ‘sen olmuş musun?’

(bkz: #88966112)
  • tamam , bırakıyorum şu an itibariyle seyretmeyi.
  • tamam kardeşim sağol. sen izleme ama.. bokunu çıkartıyorsun.
  • ilk bölümü bile izlememiş arkadaşın tespiti. o nedenle çok da şaapmamak lazım.
  • tam olarak öyle düşünmesemde biraz abartıldığını düşünüyorum. yani lost furyası kasıp kavururken hiç ama hiç ilgimi çekmemiştir. hala da izlemedim. game of thrones'u bir arkadaş tavsiyesi üzerine izledim hoşuma gitti hatta çok beğendim. ama tüm sezonları 7. sezonu bittikten sonra bir kerede izledim. 8. sezon başladı, internete bakıyorum millet birbirini parçalıyor ama ben yine gayet rahatım. hiç öyle merakım yok. delirme gibi bir durumunda yok. hatta sözlükte bundan sonra game of thrones başlıklarına bakacağımı ve herhangi bir şey yazacağımı da zannetmiyorum. birazdan sakin sakin, sükunet içerisinde konuya en başından hakim olmak adına 1. sezondan itibaren başlıyacağım, öyle zannediyorum ki ben bitirene kadar 8. sezon biter ve bende 8. sezonuda ekler öyle devam ederim.
  • guzel bir sekilde baslayip sakiz gibi uzadigi icin sonu baglanamayan dizilere bir yenisinin eklenmesiyle sonuclanacaktir.
    diger patlayan diziler icin
    (bkz: lost)
    (bkz: how i met your mother)
  • şişirildiği doğrudur, ancak balon olduğu yanlıştır. ilk dört sezonunda nispeten küçük bütçeyle karakterler üzerinden ilerleyen bir diziydi. son üç sezonda bütçe şişti, odak karakterlerden hadiselere kaydı. ama genel itibariyle bu önerme yanlıştır. zaten şu diziyi izlememek moda oldu. izlemiyorsunuz diye özel değilsiniz sayın kar taneleri.
  • 2. sezondan sonra izlemeyi bırakmış biri olarak katıldığım durum. he, game of thrones'u beğenmiyorum da neyi beğeniyorum? hiç! benim için dizi, resim yaparken, bir şey okurken, bir şey çalışırken, entry girerken ses olması maksatlı dinlenen şey çünkü. dizilere bağlanma korkusu gibi bir şey yaşadığımdan hiç bir diziyi izleyemiyorum. dizi dediğin şeyin kendisi benim için şişirilmiş balon yani. o yüzden beni ciddiye almayın.

black mirror'ı sevdim ama mesela çünkü devam gibi bir sıkıntısı yok. oh! kafa rahat...
  • popüler ve beğenilen her şeye çamur atmak, kişinin dikkat çekmek için yaptığı bir eylemdir. bu kişiler, mental olgunluğa ulaşamadığı için eleştirel bir yol seçer, kötü tepki alabilmek için bu tarz argümanlar ortaya atar. ben bunu ortaokulda bıraktım; çünkü hiçbir işe yaramadığını aksine beni komik duruma düşürdüğünü anladım.
  • yorum yapıp konunun canlı kalmasına katsı sağlamak içimi acıtsa da (bkz: bsg)