şükela:  tümü | bugün
 • üniversiteli bir kaç developer arkadaşın geliştirdiği, 45'den fazla oyun desteği sunan beta' aşamasına geçmek için destek bekleyen bulut oyun platformu.
  daha önceki muadillerine nazaran kullanıcı dostu olduğunu söyleyebilirim.
  multi ısp altyapı projeleri ile iddialı bir şekilde latency problemini çözeceklerini iddia eden ekip, platformdan bağımsız bilgisayar performansına bakmadan istediğiniz yerden istediğiniz (şimdiye kadar kendilerinde yüklü olan) oyunu oynamak, oyunu test etmek gibi oyuncuları kendisine bağlayan iddialı seçenekler sunmakta.
  tabi bu projenin hayat bulması için desteğe, destek bulması için de test edilmeye ve tartışılmaya ihtiyacı var.
  bir oyun sever olarak desteklemeyi görev edindiğim platform, umarım bu genç arkadaşlarımın önü açık olur ve istedikleri miktarı toplarlar.

  detay için ^
 • yıllar önce ortaya konulan cloud gaming teknolojisini kullanan yerli bir site. itü'nün arı kovanı'nda bir proje olarak sunulmuş ve kabul görmüş. açıkçası bunun bir proje olabilmesi için bir fark yaratması gerekiyor. peki diğerlerinden farkı ne? yok...

  hadi fark yaratmıyor ama en azından yerli, bir deneyelim dedik. site aşırı ağır ve hatalarla dolu. tıkladığınız linkler açılmayabiliyor. neyse benim amacım cloud gaming diyerek sitenin hatalarına da göz yumdum. oyun oynamayı deneyeyim dedim ama sunucular meşgul. denemeyeden kapatmak zorunda kaldım. altyapı şu an için çok yetersiz. biraz daha geliştirilip yayına başlaması gerekirdi. deneyebilseydim muhtemelen ciddi ping sorunları yaşayacaktım, öyle bir izlenim verdi.

  göz atmak isterseniz:
  https://www.gamehubofficial.com/