şükela:  tümü | bugün
  • teknoseyir bünyesinden taze çıkmış yeni youtube oyun kanalı. başrolde teknoseyir'in yeni oyun editörü cantuğ şahiner var.
  • adresi sudur: https://www.youtube.com/…l/uczcl64nlrytf0ckqc-r3gzq

arama çubuguna gamende diye artinca çikmiyor.
  • yeni oyun kanalı.

ne zamandır bu kadar kötü seçilmiş ve anlamsız bir isim duymamıştım. bana kötü bir isim bul deseler bu kadar kötüsünü bulamazdım.
  • kanalın sunucusu cantuğ şahiner artık yemek yer yemez şu bilgisayarın başına geçip bölüm çekmesin. yemekten sonra kalksın bir yarım saat yürüsün, bir soda içsin. allah aşkına yapsın bunları. çünkü konuşmaya çalışırken geğirmeye çalışıp da geğiremiyormuş gibi sesler çıkarıyor ve bu çok sık oluyor. çok çok sık oluyor. valla artık fenalık geldi. teknoseyir hatırına izleyelim, izlenme sayıları artsın diyorum da çekemiyorum bazen.
  • süper bir gazla başlayan ancak son zamanlarda neredeyse 4-5 günde bir video paylaşmaya başlamış youtube kanalı. içerik sayısı azaldıkça popülerite de düşüyor haliyle. teknoseyir gibi bir ekip tarafından yönetilmesi lazım ki cantuğ hastalanıp yataklara düşünce içerik sıkıntısı çekilmesin.
  • the long dark diye bir oyunun ikinci bölümünü izleyeyim dedim. hayatta kalma oyunu. tam 25 dakika boyunca ev ev dolaşıp kibrit, çikolata, soda vs topladı cantuğ. sadece bu. 25 dakika boyunca. ne toplayacaksan git kayıt dışı topla be adam! oyunun aksiyon kısmına gelince de aç kaydını. ya ben lan neyse bir şey demiyorum.
  • son kaydını 1 yıl önce atmış youtube kanalı.
  • teknoseyir'in oyun anlamında patlayan bir projesidir. son ana kadar her ne kadar murat gamsız durumu kabullenmese de ve kanalı devrettikleri cantuğ şahiner'in yok sınavı var yok işi var kanal içerik üretmeye devam edecek dese de olmadı. onlarda artık kanalın patladığının farkındalar ki kanal tanıtımlarında belirttikleri ''teknoseyir ailesi kanalları: otomobil kanalımız: otoseyir'' derken gamende ismini çıkarmışlar.

bu kanalın tutmamasının birçok nedeni olabilir. bence en önemli nedeni gamende gibi duyulduğunda kulakları kanatan bir isim bulmaları. gerçi bu kanala oyunseyir ismini koyamamalarının nedeni ''barış özkök'' adlı şark kurnazının oyunseyir ismini kendi kullandığı içindir.

bir diğer nedeni kemikleşmiş teknoseyir izleyicisinin ne idüğü belirsiz cantuğ şahiner ismini benimsememesi olmuştur. şuan hala daha bir çok kişi can bulut'a bile burun kıvırabiliyorken murat gamsız, levent pekcan yanında cantuğ şahiner gibi birisini yakıştıramamaları olmuştur.

bence son nedende teknoseyir'in levent pekcan'ın gücünün farkında olmamaları. bırakın gamende, mamende gibi extra kanalları veya macit, cantuğ, barış gibi isimleri. levent pekcan'ı oturtun kanala sadece hiç konuşmadan ets-2 oynasa veya sağa sola sıka sıka destiny -2 oynayışını milyonlar izler.

sonuç olarak hevesle başlanan ve macit'ten sonra bir türlü tutmayan ki -bence kendisi koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler- kanayan oyun bölümünün patlayan bir diğer noktasıdır. dediğim gibi lp'yi koyun ekran başına verin ets-2'yi hiç konuşmadan çarpa çarpa sürüşünü milyonlar izlemezse ne olayım.