şükela:  tümü | bugün
  • game of thrones hakkında her şeyi bulabileceğiniz, haberlerini yakından takip edebileceğiniz bir forum sitesidir.

forum.gameofthronestr.com

not: üyeleri farklı bir dünyada yaşıyor gibi hissedebilirsiniz.
  • üyelerinin çoğu 15-18 yaş arasındadır. forumda gezerken ''acaba aşk-ı memnu forumunda mıyım ?'' diye hissettiğim çok olmuştur. yine de iyi yazarlar yok değil. onun dışında zaman kaybı.
  • flood yapacağım için ekşi sözlük yazarlarından ve çaylaklarından özür dilerim.

toplam 20-30 aktif kullanıcının olduğu bu forumda 2-3 gündür derdini sikeyim dedirtecek olaylar yaşanmakta. bu olayın mimarı bu dandik -alexa'da sürünen- siteyi oluşturan admin ve onun mod kankileridir. 2-3 gündür ileri demokrasi'yi bize şu sikindirik forumda bile yaşatan bu kankileri kınıyor ve onlara laflar hazırlıyorum.

sovngarde awaits..!
  • bir banlanma sebebi olarak "salaksınız" gibi saçma sapan nedenler yazan ergen moderatörlere sahip forum. üyeleri eğlenceli ama.
  • şöyle komik bir olayı olan site:

vamos bien adlı kullanıcı sitenin admini bekir cem'in modaretör kankisi aviendha'nın kankisidir ve "bölüm yorumlarınız" konularını açmaktadır.

bu konuları 1 günden 1 haftaya kadar sürelerle parselleyebilir. ve eğer siz bu kanki dışında konu açarsanız konunuz silinir. çünkü yönetimdekiler bölüm yorumlarını kankilerine tahsis etmişlerdir ve bu olaya "gelenek" derler. 4. geleneksel vamos bien konu açma şenlikleri :)

konunuzun silinmesi haricinde ban da yiyebilirsiniz. çünkü vamos ve aviendha kankiler ilgi manyağı, 25'lik ergenlerdir. konu açamadıklarında krize girip sağı solu "banlarlar." gözyaşları sel olur. tuhaf insanlardır.

he bu arada, bekir cem sitede 20-30 üyenin tepkisiyle karşılaştıktan sonra yeni üyeleri kapıda karşılar, üyelere yardımcı olur olmuştur ve bizler de buna vesile olduğumuz için mutluyuz :)

(bkz: başlık parsellemek)
    (bkz: game of thrones)

not: forumda oyun konusu açmak ve sohbet etmek yasaktır şeklinde bir kural vardır.
  • böyle bir konuyu piç ettikleri için kendilerine teesüflerimi bildiriyorum. forum, herkesin düşüncelerini özgürce paylaşmasına imkan tanımalı ama maalesef burası öyle bir yer değil. iki yorum yaptım ki çok iddialı yorumlar değildi. kitapla ilgili beğendiğim şeylerden bahsettim. ona bile hırbonun biri ergen ergen karşılık vermiş. herkes birbirine saldırıp bastırmanın peşinde. belli kişilerin at koşturduğu bir mekana dönmüş. umarım daha güzel ve kapsamlı bir platform açılır da oraya yöneliriz bundan sonra. burası tamamen çöp.