şükela:  tümü | bugün
  • şefik akkoç isimli * uludağ üniversitesi ekonometri bölümünden mezun, zamanının efsane dergisi levelde editörlük ve şeflik yapmış, şimdi kendi ismini yayıncı markası haline getirmeye çalışan, youtube ve twitch fenomeni.
    herkesten daha derin oyun bilgisi olmasına rağmen alçak gönüllülüğünden dolayı bunu dile getirmeyen adam gibi adam. twitch ve youtube'da yayınladığı oyunlar zamanla efsane haline gelmesi oyun bilgisini göstermekte yeterli.
    twitch

youtube
  • türkiye'nin en iyi gamer ve streamer'ı olduğunu düşünüyorum. oldukça kibar ve iyi bir bilgi birikimiyle oyunları sunuyor.

umarım daha iyi yerlere gelir.
  • oyun kültürü/bilgisi açısından en iyi türk streamer.
  • elalem ne der, ne eder derdinde olmayan (olsa da caktirmayan), mizmizlanan huysuzlanan seyircilere ragmen yayinlarinda bolca bagimsiz oyuna yer veren, sacma bir laf eder mi diye korkmadan her ortamda sesi acik izlenebilen kaliteli yayinci.

kanalinda izledigim nice oyunun aylar sonra baska kanallarda yeni kesfedilmis cevher gibi sunuldugunu gordum. bu acidan da zamanin onunde giden bir yayinci.
  • eski paranterzler efendisi, level oyun dergisinden ayrıldıktan sonra youtube ve twitchden devam ediyor ama hak ettiği değeri göremiyor. aslında adamda ne ararsanız var: oyun bilgisi, kültürü, yetenek, zeka, cesaret (herkesin 3.5 attığı korku oyunlarını tek nefeste geçer), sistem, düzen, saygı (asla küfretmez ya da kötü bir kelime kullanmaz), cana yakınlık. kitlesi biraz küçüktür ama iyididir de. bu sıralar twitterdan küçük oyun haberleri paylaşmaktadır
    edit: imla
  • pek çok oyunu sayesinde keşfettiğim yayıncı. adı duyulmamış ya da daha doğrusu benim pek haberdar olmadığım oyunlar hakkında iyi incelemer yayınlıyor. özellikle pro basketball oyununu kendisinden öğrendim.

birde kendisinden ricam mod için link ve video çekse çok güzel olur.