• iki yıldır steam cüzdan kodu almak için tercih ettiğim, oyun odaklı bir e-ticaret sitesi. bilimum oyun içi ürünler ve orjinal oyunlar için de kullanılması olasıdır.
  • kızıl saçlı hanım hanımcık tatlı bir çalışanı olan, güvenilir ve kaliteli oyun ve oyun supply satış sitesi.
  • buradan paysafecard pin alıp kinguin.net'ten birşey almak mümkün değildir, acı bir tecrübe ile öğrenmiş oldum. https://www.paysafecard.com/tr-tr/kullan/ adresindeki sitede kinguin.net gösteriyor olmasına rağmen kinguin.net'te bişey almaya kalktığımda ödeme şekli olarak try desteklenmiyor eur ile alacaksınız diyor ve sonrasında da bu pin bu sitede geçerli değil diyor. süper.
  • güvenilir site. ats, rocket league, to the moon, gta 5 gibi bir sürü oyun aldım. hızlı bir şekilde teslim gerçekleştiriyorlar, fiyatlar ise uygun.
  • kaliteli, sıradışı, dünyaya entegre bir yöneticiye ve seçkin ekibe sahip site.
  • web üzerinden oyun satan ticaret sitesi.

45 tl ' lik pubg indiriminden faydalanmak istiyorum ama ne kadar güvenilirdir bilmiyorum ve yorumlara da güvenemedim açıkçası. burayı kullanmış olan birisi yeşillendirirse çok sevinirim.

edit : güvenilir bir şekilde satın aldım. canlı destek bayağı yardımcı oluyor.
  • geçen ay, playerunknown's battlegrounds steam'de indirime girmeden önce buradan satın almıştım. ininal'in 30 liraya 10 lira ekstra bakiyesinden sonra tekrar kullanma fırsatı buldum. sitede çoğu oyun steam'deki fiyatlardan %10-15 daha uygun. herhangi bir sorun yaşamadan alışveriş yaptım. tavsiye ederim.
  • bu siteden assetto corsa, pubg, ets2 ve f1 2017 aldım sıkıntısız kısa sürede geldi. oyunlar hesaba hediye olarak geliyor. taksitli alışveriş seçeneği de var. tavsiye ediyorum.
  • satın aldığım overwatch goty edition için yanlış kod veren site. geceyi de geçtiği için canlı destek alamıyorum şu an , bakalım yarın ne olacak.

edit: yeni kod gönderdiler ve sıkıntısız çalıştı bu sefer.
  • sözde ön sipariş olan oyunun ürün anahtarını oyun çıktıktan sonra dahi teslim edemeyen site.
    (bkz: fifa 19)
hesabın var mı? giriş yap